Poprzedni artykuł: Fryzura Małgorzaty Rozenek budzi mieszane uczucia. Dlaczego? Następny artykuł: Internet oszalał na punkcie włosowej sztuczki z Beautyblenderem

Kylie Jenner znów zmieniła kolor włosów. Dobry pomysł?

Rodzina Kardashianów znana jest między innymi z częstych zmian wizerunku. Szczególnie Kylie i jej starsza siostra Kim eksperymentują ze swoim wyglądem. Zwykle toczy się między nimi bitwa na kolor włosów. Tym razem nie mogło być inaczej.

Jeśli bacznie przyglądasz się życiu tej rodzinki, to na pewno wiesz, że wszelkie metamorfozy, to zazwyczaj krótkotrwałe zmiany. Ot, chwilowe zachcianki. Niemniej wszelkie nowinki od „Kardashianów” elektryzują fanów na całym świecie. Efekt osiągają dzięki różnym perukom lub dodatkowym pasmom włosów, które doczepiają do naturalnych. Tym razem jednak Kylie Jenner poszła o krok dalej niż Kim.

Naprawdę przefarbowała włosy na bardzo jasny blond. Do końca jednak wahała się nad konkretnym odcieniem. Prawdziwą gratką dla fanów jest prowadzoną przez nią relacja na Snapchacie. Możemy być dzięki temu pewni, że to nie kolejne sztuczki.

Przejście z kruczoczarnego koloru włosów do blondu, to nie zawsze zdrowy dla włosów proces. Zwłaszcza wtedy, gdy jest nieumiejętnie wykonany. Jak to wyglądało w przypadku Kylie? Sprawdźcie i oceńcie same.

Can you guess the color? #NYFW

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

A jeśli masz dość ciemnego koloru włosów i marzysz o jaśniejszym, sprawdź jak wykonać bezpieczną metamorfozę w postaci dekoloryzacji:).

Zdjęcia: Instagram

Jak pielęgnować blond włosy?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 08:34

Zobacz także

Nasze propozycje