Poprzedni artykuł: Monica Bellucci już tak nie wygląda! Gwiazda zdecydowała się na ostre... Następny artykuł: Ten szampon zastąpi farbę do włosów!

Anna Lewandowska posłuchała fanów i obcięła włosy! Jak teraz wygląda?

Fryzury,
,
, tagi: grzywka, Anna Lewandowska
Ania długo nie mogła się zdecydować czy zmienić swoją dotychczasową fryzurę. W końcu jednak obcięła włosy. Zobacz, jak się zmieniła!

Anna Lewandowska, zanim została długowłosą szatynką, miała na swoim koncie kilka mniej lub bardziej udanych fryzur. Jeszcze parę lat temu posiadała zdecydowanie krótsze i ciemniejsze włosy. Miała także krótki epizod z blondem, który nie był najkorzystniejszy dla jej urody.

Zobacz także: Anna Lewandowska w platynowym blondzie! Tak, to naprawdę ona :)

Lewandowska myśli nad zmianą fryzury

Niecały rok temu zdecydowała się na małą zmianę w swoich długich brązowych włosach z delikatnymi refleksami. Obcięła wtedy grzywkę na prosto i takie uczesanie nosiła przez wiele miesięcy. Przyznajemy, że bardzo ono pasuje do jej kształtu twarzy.

Ostatnio jednak wiele osób zwróciło uwagę na to, że Ania zaczęła nosić grzywkę na bok, ponieważ była już zbyt długa. Kilka dni temu trenerka więc zapytała obserwatorki, czy powinna wrócić do zupełnie prostej grzywki. Lewandowska  zastanawiała się, czy może też nie zapuścić jej z powrotem.

Ostatecznie zdecydowała, że ścina włosy! Jej ulubiona fryzjerka, Marylka z Duda Hair Design przyjechała do Monachium, aby przywrócić fryzurze Lewej dawny kształt. Ania pokazała efekty na swoim InstaStories, jednak znów zapytała, czy może jednak lepiej wygląda bez grzywki. Myślicie, że Ania ma chęć na jakąś większą metamorfozę?

Źródło: Instagram

Prosta grzywka to bardzo trudna do utrzymania fryzura. Oprócz częstego podcinania włosów, należy także często je myć, bo grzywka lubi się szybko przetłuszczać. Trzeba ją także odpowiednio stylizować - najlepiej suszyć na szczotce, aby była odbita od skóry i pełna objętości. 

Być może właśnie dlatego, że posiadanie prostej grzywki jest bardzo wymagające, Ania cały czas zastanawia się nad zapuszczaniem włosów. A może Robert nie lubi jej w takiej fryzurze? 

Jakie jest wasze zdanie - Lewandowska bez, czy z grzywką? 

Zobacz także: Lewandowska startuje z nowym projektem! Pora na kosmetyki 'by Ann'?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:32

Nasze propozycje