Poprzedni artykuł: Hitowa odżywka z Lidla jest w promocji! Wizażanka: 'Moje włosy to sian... Następny artykuł: Doda zmieniła fryzurę! Upodobniła się do... Ani Lewandowskiej?

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę! Wygląda uroczo :)

Fryzury, , tagi: grzywka, Anna Lewandowska
Anna Lewandowska obcięła włosy! Trenerka zafundowała sobie bardzo modną, postrzępioną grzywkę. Jak w niej wygląda?

Mimo że Anna Lewandowska niezwykle rzadko decyduje się na spektakularne zmiany włosowe, ale tym razem postanowiła zaszaleć. Zaufała najnowszym trendom i postanowiła zrobić sobie grzywkę. Fani nie szczędzą jej miłych słów, a my nie możemy oprzeć się wrażeniu, że odjęła nią sobie co najmniej kilka lat - wygląda jak nastolatka! :)

Anna Lewandowska w grzywce 

Od wielu lat Anna Lewandowska jest wierna ciemnym włosom. W 2006 roku przefarbowała się z platynowego blondu na brąz i... tak już zostało. Od tamtej pory jedyne co trenerka robiła z włosami, to delikatnie podcinała końcówki i rozjaśniała niektóre pasma, aby dodać fryzurze objętości

I mimo że całkiem niedawno zdecydowała się na modne "pazurkowe" cieniowanie, to teraz postanowiła pójść o krok dalej. Zafundowała sobie przerzedzoną cieniowaniem grzywkę, która jest obecnie na czasie. Postrzępione końcówki są nieco wydłużone i zachodzą aż za brwi. Coś nam się wydaje, że taka długość może jej przeszkadzać w treningach... :)

Niedawno będąc w Warszawie trenerka odwiedziła swój ulubiony salon fryzjerski w stolicy- Duda Hair Design. Strzyżenie kosztuje tam wcale nie tak dużo, jak na gwiazdorskie standardy - od 150 zł do 190 zł. Podstawowa koloryzacja natomiast to już nieco większy koszt - od 330 zł do 430 zł.

Anna Lewandowska musiała skrzętnie ukrywać nową fryzurę, bo od jakiegoś czasu przebywa już w Monachium - ostatnio przecież kibicowała mężowi w meczu Bayern Monachium-AEK Ateny. Naszym zdaniem zmiana na plus, a co wy sądzicie o metamorfozie trenerki? :)

Zdjęcie główne: Instagrma.com/annalewandowskahpba

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 20:56

Zobacz także

Nasze propozycje