Poprzedni artykuł: Modny projektant kazał wygolić logo... na głowie modela. O tej "fryzur... Następny artykuł: Ombre na włosach nadal modne! W tym sezonie króluje nowoczesna wersja,...

Robert Lewandowski znowu zmienił kolor włosów! Jaki wybrał tym razem?

Fryzury, , tagi: robert lewandowski
Robert Lewandowski już nie jest blondynem! Jego najnowsze zdjęcie robi furorę w internecie.

W listopadzie ubiegłego roku Robert Lewandowski zaskoczył wszystkich nową fryzurą. Piłkarz przefarbował się wówczas na popielaty blond. I kiedy wszyscy już przyzwyczaili się do jego nowego looku, mąż Anny Lewandowskiej znowu postanowił zmienić kolor włosów. Jaki wybrał tym razem?

Robert Lewandowski zmienił kolor włosów

Na szczęście tym razem Robert Lewandowski nie zaszalał z fryzurą. Zdecydował, że wróci do naturalnego koloru, czyli ciemnego brązu, w którym naszym zdaniem wygląda najlepiej. Nową-starą fryzurę kapitan Bayernu Monachium pochwalił się w czasie ostatniego treningu swojej drużyny.  

Robert Lewandowski ma raczej stonowany styl. Dlatego pierwsza i kolejna zmiana fryzury piłkarza wywołały tak duże zamieszanie. Zdjęcia niemal natychmiast obiegły polskie i światowe media. Zdania na temat poprzedniej metamorfozy "Lewego" były bardzo podzielone. Jednym podobała się bardzo, ale innym już niekoniecznie.

Zobacz także: Anna Lewandowska w platynowym blondzie! Tak, to naprawdę ona :)

Jednak od listopada Robert nie farbował ponownie włosów na blond. Niektórzy zarzucali mu w ramach żartu, że powinien zrobić coś z coraz bardziej widocznymi odrostami... :) Jak widać, piłkarz po prostu planował wrócić do naturalnego koloru włosów.

A wam, w której wersji Robert Lewandowski podoba się bardziej? :)

Zdjęcie: Instagram; Instagram

Zdjęcie główne: Instagram.com/_rl9

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2020, 02:15

Nasze propozycje