Poprzedni artykuł: Ta kobieta nie spodziewała się, że fryzjer zdecyduje się na tak drasty... Następny artykuł: Okropnie puszą ci się włosy? Spróbuj strzyżenia "gorącymi nożyczkami"

Twoje włosy puszą się i są łamliwe? Czas na wiosenne, stylowe przebudzenie z linią NIVEA Volume Care

Fryzury, , tagi: NIVEA
Sezon ściągania czapek jest blisko, dlatego warto zacząć intensywną pielęgnację włosów. Wiemy, po jakie kosmetyki sięgnąć :)

Suche powietrze, mróz na dworze i skoki temperatur sprawiają, że pod koniec zimy włosy zdają się wołać o pomoc – są łamliwe, płaskie, puszą się albo elektryzują… Dlatego warto rozpocząć intensywną pielęgnację włosów, zanim wiosenne słońce rozpuści ostatnie sople lodu! Linia NIVEA Volume Care dzięki formule z Nutri-Esencją z olejkiem makadamia troszczy się o piękno włosów, zapewniając im podwójną objętość – dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem na wiosenne stylowe przebudzenie!

Przygotuj włosy na... przywitanie wiosny!
Mocniejsze promienie słońca, dłuższe dni i cieplejsze noce – ulga nie tylko dla samopoczucia, ale także całego ciała. Wiosna to pora roku łaskawsza dla włosów, dlatego warto nosić je rozpuszczone bądź luźno upięte.  Dzięki temu możemy dopasować fryzurę do każdej stylizacji

Bez względu na ulubioną fryzurę, każda kobieta pragnie, aby jej włosy były piękne i zachowywały objętość przez cały dzień. Uwielbiam, kiedy włosy wyglądają nonszalancko, uważam, że najgorszy efekt uzyskujemy zawsze wtedy, kiedy stylizujemy je w sposób nienaturalny – dodaje Sally Brooks, Międzynarodowa Stylistka Fryzur NIVEA.

Dlatego doskonałym rozwiązaniem na wiosenne stylowe przebudzenie jest linia NIVEA Volume Care z pielęgnującą formułą z Nutri-Esencją, która troszczy się o piękno włosów, zapewniając im podwójną objętość. 

Pielęgnację warto zacząć od szamponu NIVEA Volume Care, który dzięki innowacyjnej formule z Nutri-Esencją z olejkiem makadamia i ekstraktem z bambusa nie obciąża włosów, jednocześnie zwiększając ich objętość.
Rekomendowana cena: 9,99 zł/ 250ml; 13,99 zł/ 400ml

Lakier do włosów Volume Care pielęgnuje i nie wysusza włosów zapewniając 24-godzinne utrwalenie niesamowitej objętości. Lakier, podobnie jak pianka, zawiera olejek makadamia, ekstrakt z bambusa, pantenol i witaminę B3. Technologia Hair Protection Factor dodatkowo dba o ochronę włosów przed czynnikami zewnętrznymi.
Rekomendowana cena detaliczna: 14,29 zł/ 250ml

Warto cięgnąć także po piankę do włosów NIVEA Volume Care (rekomendowana cena detaliczna: 14,29 zł/ 150ml), która oprócz olejku makadamia zawiera dodatkowo ekstrakt z bambusa, pantenol i witaminę B3 – składniki, które maksymalnie odżywią włosy na wiosnę. Pianka zwiększa objętość fryzury i nie skleja włosów, dodatkowo sprawiając, że są one miękkie w dotyku. Dzięki technologii Heat Activated Care pianka pomaga pielęgnować włosy nawet pod wpływem wysokiej temperatury.

Kolejnym etapem jest odżywka NIVEA Volume Care, która skutecznie zregeneruje włosy po zimie. Dodatkowo formuła z Nutri-Esencją i ekstraktem z bambusa sprawi, że włosy będą wzmocnione i pełne naturalnej objętości. Codzienna pielęgnacja zapewnia ochronę i ułatwia rozczesywanie. Cena: 9,99 zł/ 200ml

Po takiej kuracji my już jesteśmy gotowe na przyjście wiosny :) A wy? 

 

 

 

 


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje