Poprzedni artykuł: Aneta Zając już nie jest blondynką?! Gwiazda pokazała się brązowych wł... Następny artykuł: Stylizacja na gorąco nie musi szkodzić włosom. Przekonaj się sama!

Bezdotykowa lokówka do włosów to nasz must have! Za granicą już teraz robi furorę

Fryzury, , tagi: lokówka do włosów, okazje
Suszy, pielęgnuje i kręci włosy za jednym zamachem. Ta multifunkcyjna lokówka już teraz wylądowało na naszej liście rzeczy do przetestowania!

Marka Dyson jest znana głównie ze względu na świetnej jakości odkurzacze. Nie wszyscy wiedzą, że w ofercie można znaleźć także gadżety beauty. Słyszałyśmy już o ich kosmicznej suszarce do włosów, a teraz przyszedł czas na lokówkę, której żadna inna marka jeszcze nie stworzyła. Nie musisz nawet dotykać włosów, żeby stworzyć piękne loki!

Lokówka na powietrze Dyson Airwrap Styler

Specjaliści marki Dyson odkryli, jak stworzyć ukierunkowany strumień powietrza, który wychodzi z sześciu miejsc na powierzchni lokówki. Ta technologia przepływu powietrza - którą nazywają "Coanda Effect" - delikatnie ciągnie włosy w kierunku stożka przez wiatr generowany przez silnik. Owija w ten sposób pasma wokół płytek ceramicznych i ogrzewa lub chłodzi włosy powietrzem, w zależności od wybranych ustawień.

Co to oznacza dla twoich włosów? Możesz kręcić lub falować włosy nie narażając ich na tak duże uszkodzenia jak kiedyś. To dlatego, że powietrze ogrzewa płytki ceramiczne i nie robi się tak gorące. To jest ogromny plus - zwłaszcza jeśli jesteś platynową blondynką z bardzo wrażliwymi włosami. 

Włosy można modelować nawet wtedy, gdy nie są dokładnie wysuszone. Nowa lokówka Dyson Airwrap Styler zrobi to za nas. Ze względu na zaawansowaną technologię, urządzenie ma wyższą cenę - zaczyna się od około 1800 zł. To dlatego, że Dyson stworzył również serię wymiennych końcówek (szczotki i lokówki o różnej średnicy, minisuszarkę) oraz futerały do przechowywania lokówki.

Patrząc na to, jak działa ta lokówka, mamy ochotę ją przetestować! Widziałyście kiedykolwiek coś podobnego?

Zdjęcie główne: Instagram.com/qvc

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 22:16

Zobacz także

Nasze propozycje