Poprzedni artykuł: 'Zaplatacz' - gadżet, który wyczaruje fryzurę marzeń z lat 90. Kupisz... Następny artykuł: Myślicie, że ta kultowa maska do włosów zniknie z rynku? Wciąż można j...

Ta lokówka robi perfekcyjne beach waves i nie powoduje puszenia. W dodatku ma świetną cenę!

Ta lokówka jest najlepiej sprzedającym się gadżetem do włosów na Amazonie. Dzięki niej można z łatwością osiągnąć efekt łagodnych fal, zupełnie jak po kąpieli w oceanie.

Zadaniem większości lokówek jest, jak sama nazwa wskazuje, robienie loków. Trudno jednak nimi uzyskać fale, które będą przypominały te plażowe. Karbownica natomiast daje zdecydowanie zbyt przerysowany efekt. Ale ostatnia nowość na rynku gadżetów włosowych bije rekordy popularności.

Zobacz także:"Zaplatacz", czyli gadżet, którym wyczarujesz fryzurę marzeń. Kupisz go w Lidlu!

Wystarczy tylko spojrzeć na włosy dziewczyn, które już zdecydowały się użyć lokówki Bed Head Tigi Wave Artist Deep Waver:

Lokówka do plażowych fal na włosach

Mimo że urządzenie nie jest jeszcze dostępne w Polsce, można je zamówić na Amazonie. Skąd tak ogromne zainteresowanie tą lokówką? Najpierw ogromne wrażenie robi zaskakująco niska cena. Bed Head Tigi Wave Artist Deep Waver kosztuje 16 dolarów, czyli około 60 zł. Oceny tego gadżetu to kolejna zaskakująca sprawa. W karcie sprzedaży tego produktu możemy przeczytać aż cztery tysiące recenzji, a ponad połowa z nich jest pięciogwiazdkowa. 

Zobacz także:Emma Stone zrobiła sobie "nowoczesną" trwałą. Ale efekt rozczarowuje...

W większości z nich możemy przeczytać o bardzo naturalnym, ale trwałym efekcie plażowych fal na włosach. Dodatkową zaletą urządzenia jest fakt, że materiały, z których została wykonana powłoka nagrzewająca, nie powodują puszenia się pasm. Ceramika turmalinowa dodatkowo wzmacnia połysk włosa. Nie oznacza to jednak, że możemy przestać używać kosmetyków zabezpieczających przed wysoką temperaturą

Charakterystyczny kształt lokówki sprawia, że włosy nie odkształcają się aż tak bardzo. Ponadto możemy ustawić temperaturę grzania, przez co mamy kontrolę nad tworzonym efektem oraz kondycją pasm. Jak widać na wideo, dla osiągnięcia najlepszego efektu, lokówkę wystarczy przykładać miejsce przy miejscu, podobnie jak karbownicę.

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 lutego 2020, 07:31

Nasze propozycje