Poprzedni artykuł: Joanna Liszowska eksperymentuje z fryzurą. Nie jest to zmiana na korzy... Następny artykuł: Szokująca metamorfoza Dawida Wolińskiego! Projektant pokazał nową fryz...

Szokująca metamorfoza Anety Zając. Aktorka jest łysa!

Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" wywołała niemałe emocje publikując na Instagramie zdjęcie swojej nowej "fryzury". Najwierniejsi fani przekonują, że nawet bez włosów Zając jest piękna... Zgodzicie się?

Czyżby Aneta Zając pozazdrościła Kasi Warnke? Kiedy wiosną zeszłego roku jej koleżanka po fachu pokazała się na ściance łysa, fotografowie, dziennikarze i fani oszaleli. Bo jak wiadomo, drastyczna zmiana wyglądu w show-biznesie gwarantuje duże zainteresowanie. Dlatego jesteśmy przekonani, że nowa "fryzura" Zając przysporzy jej upragnionego zainteresowania. ;-)

Aneta Zając z łysą głową

W ostatnim czasie Zając przeszła dwie spektakularne metamorfozy. Najpierw przedłużyła włosy, a potem schudła 10 kg. Jednak efekty jej najnowszej przemiany zdecydowanie robią na nas największe wrażenie. Aktorka opublikowała bowiem na Instagramie swoje zdjęcie z kompletnie łysą głową.

Tak jak większość internautów komentujących zaskakującą fotkę, podejrzewamy, że ta "fryzura" gwiazdy to tylko charakteryzacja do roli. A to też nie jest bez znaczenia! Bo jak słusznie zauważyła jedna z komentatorek, łysa głowa Anety może oznaczać poważną chorobę granej przez nią serialowej Dominiki.

Ciekawa była też reakcja sporej części osób, które zostawiły komentarz pod zdjęciem łysej Anety Zając. Bo ich zdaniem, nawet bez włosów aktorka wygląda świetnie. A my się chyba z nimi zgadzamy! Z taką kształtną czaszką, wąską brodą i wysokimi kośćmi policzkowymi Zając ma idealne warunki, żeby ogolić się na łyso

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Googlebox. Przed telewizorem" zdradziła, jak udało jej się schudnąć 30 kg!

A wam Aneta Zając bez włosów nadal się podoba?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 11:22

Nasze propozycje