Poprzedni artykuł: Kim Kardashian zrobiła sobie grzywkę i wygląda zupełnie inaczej! Jak m... Następny artykuł: Najmodniejsza koloryzacja dla brunetek? Teraz to "winter berry". Nawet...

Magda Gessler bez mocnego makijażu i swoich słynnych loków. Fani: "odmłodniała pani o jakieś 20 lat"

Znana restauratorka, której znakiem rozpoznawczym jest burza loków tym razem zaskoczyła swoich fanów fryzurą. Jak się prezentuje w jedynie lekko pofalowanych włosach?

Magda Gessler bez kręconych włosów? To się nie zdarza, a jednak. Restauratorka znana ze barwnych strojów, intensywnych makijaży i jeszcze mocniejszych ripost tym razem pokazała się swoim fanom w zupełnie naturalnym wydaniu. Największym zaskoczeniem dla wszystkich okazał się brak burzy loków. W komentarzach zaczęto się dopytywać, co się z nimi stało.

Magda Gessler bez burzy loków

Okazuje się, że kiedy gwiazda TVN wyjeżdża na wakacje, stawia na naturalność. Na jednym z postów na Instagramie pokazała się w wersji z bardzo delikatnym makijażem i równie delikatnymi falami. Po burzy mocno skręconych loków nie ma tam śladu. Okazuje się, że jest to zupełnie naturalne zjawisko, ponieważ pod wpływem wilgoci, włosy Magdy Gessler prostują się.

włosy trochę wilgotne... się wyprostowały ;)) #besos - czytamy w opisie zdjęcia.

Dziękuję.. po kąpieli w morzu może być tak :) - dodatkowo tłumaczy jednemu z fanów. 

Na następnych zdjęciach już widzimy, że loki wróciły na swoje miejsce:) Niemniej materiał, na którym restauratorka zaprezentowała bardzo naturalny look wywołał u jej fanów podziw. Podkreślają, że taki look sprawia, że wygląda ona na nawet... 20 lat mniej! 

W komentarzach za to fani nie szczędzą jej komplementów. 

"Odmładzają Cię takie fale lekkie we włosach. Podoba mi się".
"Super w tych falach dużo lepiej jak w lokach i mocnym makijażu. Zmiana fryzury koniecznie jest dużo młodziej i ładniej pani".
"Pięknie pani wygląda w takich włosach , śliczne takie delikatne fale , proszę przy takiej fryzurze pozostać , szalenie odmładza i dodaje delikatności ❤️".
"O kurde o 20 lat młodsza" - czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z tymi opiniami? W jakiej wersji wolicie Magdę Gessler?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 23:00

Zobacz także

Nasze propozycje