Poprzedni artykuł: Ta maska do włosów działa jak toner w salonie fryzjerskim Następny artykuł: Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie w krótkich włosach. To nie...

Uczestniczka "Top Model" załamana efektami swojej metamorfozy! Naprawdę jest tak źle?

Tak jak inni uczestniczy show TVN, Magdalena Karwacka przeszła poważną metamorfozę. Na widok swojej nowej fryzury, 22-latka nie była w stanie powstrzymać łez rozpaczy...

Magdalena Karwacka trafiła do najnowszej edycji "Top Model" z burzą długich i ciemnych włosów na głowie. Ale z rąk współpracującego z show fryzjera wyszła z zupełnie inną fryzurą. Totalnie odmieniona Karwacka nie spodobała się ani sporej części internautów, ani samej sobie. Podobno jej przemiana była nieunikniona. Naszym zdaniem metamorfoza Magdaleny Karwackiej mogła być mniej drastyczna...

Zobacz także: Wielka metamorfoza Michaliny Manios! Uczestniczka "Top Model" jest nie do poznania

Nieudana metamorfoza uczestniczki "Top Model"

Podczas castingów do "Top Model" Magdalena Karwacka zwracała na siebie uwagę nie tylko świetną figurą i pięknym uśmiechem, ale też gęstymi, długimi i ciemnymi włosami. Te ostatnie zdecydowanie były jej wielkim atutem! Dlatego nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyliśmy, jaką fryzurę stworzył dla Karwackiej fryzjer współpracujący z show TVN.

Po "interwencji" Łukasza Urbańskiego Magdalena miała nie tylko zdecydowanie krótsze włosy, ale też dużo rzadsze. Na dodatek szatynka została blondynką. Karwacka na swoją nową fryzurę zareagowała płaczem:

Czułam ten efekt końcowy i może dlatego zrobiło mi się źle - tłumaczyła później swoją reakcję Magdalena. - Włosy były tym czymś, co było dla mnie ważne. Czułam się w nich pewnie. Miałam też swój naturalny kolor.

Drastyczna metamorfoza 22-latki nie spodobała się też części widzów programu, którzy pod filmikiem prezentującym efekty tej przemiany zostawili sporo krytycznych komentarzy:

Miała takie cudowne włosy...

Tutaj mi się bardziej naturalnie podobała. Ładnemu we wszystkim ładnie, ale te pasemka dają taki look "miska 2009".

Wygląda, jakby połowę włosów straciła...

Ładnemu we wszystkim ładnie, ale naturalnie wyglądała o wiele młodziej.

Masakra!

Biedna. :( Lepiej przed.

Na siłę próbujecie kogoś zmienić... Ktoś wygląda dobrze, a wy i tak musicie dodać swoje, żeby tylko oglądalność była większa!!! Ten program to dno.

Takie piękne włosy... były. Też ładnie, ale tamte piękniejsze.

Jeden z komentatorów wprost zapytał, dlaczego ekipa programu "zepsuła tak piękne, długie włosy". Odpowiedzi na to i inne podobne pytania udzielił odpowiedzialny za przemianę Karwackiej Łukasz Urbański:

Ponieważ Magda miała doczepione włosy - napisał na Instagramie stylista fryzur. - Ładne, ale doczepione, a w pracy modelki to się nie sprawdza!

Faktycznie, przedłużone i zagęszczone włosy mogą utrudnić pracę fryzjerom przygotowującym modelkę do zdjęć. Włosy z doczepami wymagają specjalnej pielęgnacji, delikatnego czesania przeznaczonymi do tego szczotkami. Na dodatek trzeba je stylizować tak, żeby nie były widoczne taśmy czy klamerki służące do doczepiania sztucznych pasm.

Dlatego rozumiemy konieczność usunięcia z głowy Magdaleny doczepów. Może jednak nie trzeba było ich cieniować, dodatkowo zmniejszając w ten sposób ich objętość, ani farbować ich na blond. Karwackiej było bardzo do twarzy z naturalnie ciemnymi włosami, które na dodatek pięknie podkreślały niebieski kolor jej oczu. 

Zobacz także: Pamiętacie Samuela Kowalskiego z „Top Model”? Teraz wygląda zupełnie inaczej!

A wy co myślicie o przemianie, jaką Karwacka przeszła w "Top Model"? 

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 20:26

Nasze propozycje