Poprzedni artykuł: Britney Spears już nie jest blondynką! Gwiazda zdecydowała się na dras... Następny artykuł: Kourtney Kardashian straciła włosy przez... kucyka!

Majonezowa maska to hit na suche włosy. Działa na nie jak plaster

Ta maska do włosów jest oparta na naturalnych składnikach i szybko leczy każdym problem włosowy. Jej główny składnik to... majonez! I nie chodzi o kosmetyk DIY.

Słyszałyście o majonezowaniu włosów? Ta metoda nawilżania włosów brzmi... tłusto i śmierdząco, ale podobno działa cuda. Mimo nie tylko naszego sceptycyzmu, szybko stała się dość popularna - i to już wiele, wiele lat temu. Szczególnie na Zachodzie, a dokładniej w Ameryce Łacińskiej kobiety przekazują z pokolenia na pokolenie tajniki pielęgnowania włosów majonezem.

Ktoś jednak wpadł na pomysł, że przecież można stworzyć dostępną w regularnej sprzedaży maskę majonezową. Jak pomyślał, tak uczynił, a kosmetykiem ORS HAIRestore Hair Mayonnaise zachwyca się obecnie wiele kobiet. 

Majonezowa maska do włosów ORS HAIRestore Hair Mayonnaise

Kiedy spojrzymy szerzej na właściwości samego majonezu, okazuje się, że może on pomóc nie tylko suchym włosom. Można go również wykorzystać między innymi w pielęgnacji skóry. Ale to właśnie z fryzurą działa największe cuda. 

Musimy przyznać, że nam wizja nakładania majonezu na włosy jawi się raczej jako koszmar. Trudno nam zrozumieć, że ten produkt spożywczy występuje już nie tylko jako dodatek do past, sałatek i kanapek. Wątek na ten temat znajdziecie również na naszym forum - "Majonez na piękniejsze włosy". Okazuje się jednak, że działa na suche włosy jak plaster i to wcale nie przypadek, że możemy go kupić w formie maski. 

ORS HAIRestore Hair Mayonnaise to hit na amazon.com. Ma prawie 250 recenzji i większość z nich to opinie pięciogwiazdkowe. Jedna z kobiet pisze, że używa tego produktu od ponad 10 lat i jeszcze nigdy się na nim nie zawiodła. Maskę nakłada na 30 min. i po regularnym stosowaniu widać, że włosy są bardzo miękkie i przestały się łamać.

Druga z kolei chwali ją za niską cenę oraz ponadprzeciętną jakość. Maski używa od około sześciu miesięcy i z każdym kolejnym użyciem widzi, że włosy nie wypadają już tak bardzo. Są za to miękkie, bardzo dobrze odżywione i sprężyste. Jeszcze inna przyznaje, że zdecydowanie rzadziej chodzi do fryzjera, bo ta maska nadaje fryzurze salonowego wyglądu. Takich przykładów jest o wiele więcej. Wszystkie pozytywne opinie bazują na składzie.

Jednak majonez to nie jedyny jej sekret. Maska została zaprojektowana tak, aby pomóc w walce z wypadaniem włosów i promować ich zdrowy wzrost. Rozprawia się z tym liść pokrzywy. Przywraca im dawny blask i utrzymuje zdrowe oraz lśniące. Maska pomaga ożywić zniszczone, słabe i poddane procesom chemicznym włosy. Poprawia ich wytrzymałość i chroni przed łamaniem - w tej roli spisuje się skrzyp, który jest bogaty w krzemionkę i selen. W dodatku świetnie nadaje się do nakładania po usunięciu przedłużek włosów i warkoczy.

Mimo że maska ORS HAIRestore Hair Mayonnaise nie jest dostępna w Polsce, bez problemu możecie ją zamówić na wspomnianym wcześniej amazon.com. Kosztuje tam 14$, czyli około 55 zł. Na oficjalnej stronie producenta można ją za to dostać za niecałe 11$ (około 43 zł). Prawie półlitrowy słoik powinien wystarczyć na co najmniej kilka miesięcy regularnego stosowania.

Nakładałyście kiedyś majonez na włosy? :)

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 18:20

Nasze propozycje