Poprzedni artykuł: Root Beer Hair to nowa koloryzacja dla brunetek. Gwiazdy już ją noszą! Następny artykuł: Magda Gessler bez burzy loków? Zobaczcie, jak wygląda w prostych włosa...

Małgorzata Kożuchowska zmieniła kolor włosów? Zobaczcie to zdjęcie!

Nie spodziewałyśmy się, że Małgorzata Kożuchowska zmieni kiedykolwiek kolor włosów...

Krótkie, zaczesane zadziornie blond włosy Małgorzaty Kożuchowskiej były jej znakiem rozpoznawczym. Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda ma zupełnie inny kolor włosów. Fani są bardzo zaskoczeni!

Kożuchowska w brązowych włosach

Aktorka od lat jest wierna jednemu kolorowi włosów i ekperymentuje tylko z uczesaniem. Najczęściej stawia na kontrolowany nieład, ale zdarzają się jej również nieco bardziej ekstrawaganckie uczesanie, jak to z pokazu Dawida Wolińskiego. Zdarzało się jej również nosić perukę w różowym kolorze!

Tym razem jednak nonszalancka fryzura została, a zmienił się kolor. Pytając fanów "Co Wy na to?", nie spodziewała się chyba tak zróżnicowanych reakcji. Pojawiły się zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze na temat nowej fryzury Kożuchowskiej. Co pisali fani?

- Dla mnie w blondzie wyglądała Pani, jak milion dolarów. Po prostu kwintesencja kobiecości... Ten kolor coś mi nie leży

- Pięknie i zmysłowo... 

- Małgoś tym wpisem chyba rozwaliłaś system dzisiaj

- Jakby młodziej, chociaż w blond bardziej szykownie

- Fajnie, ale wolę Cię w blond

- Zdecydowanie blond, ciemne włosy nie są korzystne dla Pani urody

A waszym zdaniem, który kolor pasuje aktorce bardziej? 

Zastanawiamy się jednak, czy przemiana Małgorzaty Kożuchowskiej jest prawdziwa. Zdjęcie wygląda tak, jakby zostało zrobione kilka lat temu. Natomiast sama długość kosmyków przypomina tę, którą aktorka nosi teraz. Póki co, nie ma innych zdjęć, które mogłyby potwierdzić jakąkolwiek metamorfozę włosową gwiazdy. 

Zdjęcie główne: Instagram.com/malgorzatakozuchowska_ 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:16

Zobacz także

Nasze propozycje