Poprzedni artykuł: Beach wave bob to najwygodniejsza fryzura na lato. Katie Holmes już ją... Następny artykuł: Wygodna fryzura na lato? Stawiamy na kucyka braided skeleton, który na...

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszalała z fryzurą! Ale czy takie włosy jej pasują?

Żona Radosława Majdana zaskoczyła fanów nową fryzurą! Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z... burzą loków :).

Perfekcyjna Pani Domu bardzo rzadko eksperymentuje z fryzurą. Chyba wszystkie doskonale wiemy, że przeważnie pokazuje się w prostych, rozpuszczonych włosach, które delikatnie opadają na ramiona. W dodatku zawsze są idealnie odbite u nasady dzięki czemu nabierają objętości. Czasami też zaczesuje kosmyki do góry i układa je w modne upięcie top knot, tak jak na konferencji promującej nową część programu "Projekt Lady". Tym razem jednak zdecydowała się na powrót do przełomu lat 80. i 90.

Małgorzara Rozenek-Majdan w lokach

Burza loków na głowie to znak rozpoznawczy tamtych czasów. Zwykle kobiety podejmowały decyzję o zrobieniu trwałej ondulacji, aby efekt utrzymywał się dłużej niż po nakręceniu włosów na wałki. Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością nie poddała się takiemu zabiegowi. 

Efekt, jaki udało się jej uzyskać można stworzyć na dwa sposoby. Pierwszy to oczywiście zaplecenie wielu małych warkoczyków, spryskanie ich delikatnie lakierem do włosów i położenie się z taką fryzurą spać. Rano wystarczy rozplątać kosmyki i jeszcze raz utrwalić lakierem lub specjalnym preparatem do loków.

Drugi sposób to użycie karbownicy, a następnie przeczesanie palcami lub grzebieniem z szerokim rozstawem ząbków. Jest to równie pracochłonne, ale ma zdecydowanie dużo większy wpływ na kondycję kosmyków. Musimy je w końcu potraktować wysoką temperaturą.

Pod zdjęciem pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy. Wśród nich udało nam się wypatrzeć nawet komplement od Łukasza Jemioła!

A co pisali fani gwiazdy TVN?

- Super loki

- Śliczna, naturalna i kobieca

- Piękna fryzura, tylko pozazdrościć

- Bardzo ładnie wygląda Pani w tej fryzurze, tak dziewczęco

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje się w kręconych włosach. Wybrałyśmy również fryzury, w których najczęściej pojawia się na imprezach.

Zdjęcie główne: Instagram; Instagram

Czego użyć, aby loki szybko się nie rozprostowały? Przetestuj te produkty:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:52

Zobacz także

Nasze propozycje