Poprzedni artykuł: Wielka metamorfoza Michaliny Manios! Uczestniczka Top Model jest nie d... Następny artykuł: Reese Witherspoon nie jest już blondynką?! Nowy kolor włosów dodał jej...

Małgorzata Rozenek znowu eksperymentuje z fryzurą. Tym razem jednak zaliczyła wpadkę

Wydawać by się mogło, że Małgorzata Rozenek-Majdan we wszystkim wygląda świetnie, ale od takiej fryzury powinna trzymać się z daleka.

Małgorzata Rozenek-Majdan to prawdziwa fashionistka. Mimo że w jej szafie można znaleźć warte co najmniej kilka tysięcy ubrania, buty i torebki, nie stroni od tańszych marek. Ostatnio pokazała się chociażby w pięknych sandałkach z Deezee. Ma również świetne wyczucie, jeżeli chodzi o modne cięcie. Niedawno zdecydowała się na eleganckiego loba, który zastąpił jej doczepione za wysoką kwotę włosy do pasa. Tym razem jednak zdecydowała się na dodanie grzywki, która do niej zupełnie nie pasuje.

Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła sobie grzywkę

Lady już wielokrotnie udowadniała, że lubi eksperymentować z wyglądem. I nie chodzi tutaj tylko o stylizacje, które bywają kontrowersyjne. Jeszcze zanim ścięła włosy, pokazała fanom dwa dobierane warkocze przeplatane kolorowymi wstążkami. Innym razem pojawiła się na salonach w różowych włosach, więc jej fryzura natychmiast zwróciła uwagę wszystkich wokół.

Później zaczęła stopniowo skracać włosy, aż wreszcie doszła do takiej długości, jaką ma obecnie. Musimy przyznać, że w zadziornym lobie wygląda obłędnie! Kolejne małe zamieszanie w komentarzach wywołała najnowsza fryzura gwiazdy. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na prostą grzywkę.

Zobacz także:Jak dopasować grzywkę do kształtu twarzy?

Odetchnęłyśmy jednak z ulgą, bo grzywka, którą zaskoczyła fanów gwiazda, to tylko peruka lub spinka z imitacją grzywki, która swego czasu była bardzo modna. Bardzo łatwo to rozpoznać, ponieważ fragment włosów tuż nad brwiami nienaturalnie się błyszczy i wygląda jak słoma. Jedno jest pewne - dzięki temu eksperymentowi Małgorzata Rozenek-Majdan przekonała się, że prosta grzywka zdecydowanie nie jest dla niej.

Zdjęcie główne: Instagram.com/m_rozenek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:20

Zobacz także

Nasze propozycje