Poprzedni artykuł: Przez ten kosmetyk włosy tracą na objętości! A używamy go niemal codzi... Następny artykuł: Balayage ma kolejną odsłonę! Kolor 'toasty melt' pokochają fanki ciepł...

Marcelina Zawadzka zmieniła fryzurę. Fani: „10 lat starzej”

Takiej metamorfozy po Marcelinie Zawadzkiej nikt się nie spodziewał. W nowej fryzurze jest nie do poznania. Dobra zmiana?

Marcelina Zawadzka uwielbia eksperymentowaćze swoimi stylizacjami, jednak rzadko zmienia coś w swoim wyglądzie. Zachwycająca dziewczęcym wdziękiem i pięknymi złocistymi włosami gwiazda TVP, do tej pory w kwestii fryzury była bardzo zachowawcza. Zarówno na ściankach, jak i na instagramowym koncie mogliśmy ją podziwiać zazwyczaj w romantycznych falach, sportowym końskim ogonie, czy drobnych loczkach, jednak jak dotąd nie zdecydowała się jeszcze na drastyczną zmianę koloru włosów. Dotychczas Marcelina stawiała jedynie na subtelnie jaśniejsze refleksy optycznie rozświetlające cerę. Nic więc dziwnego, że jej najnowsza metamorfoza i nordycki blond na głowie wywołały niemałe poruszenie wśród fanów prezenterki „Pytania na śniadanie”.

Marcelina Zawadzka w platynowych włosach

Takiej metamorfozy po Marcelinie Zawadzkiej się nie spodziewaliśmy! Modelka postanowiła przejść spektakularną przemianę i postawić na platynowy blond. Również cięcie zaskoczyło jej fanów. Na najnowszym zdjęciu na instagramowym koncie „PNŚ”,  Zawadzka prezentuje się w długich, śnieżnobiałych włosach i prostej grzywce.

Jak Wam się podoba nowa fryzura Marceliny Zawadzkiej – widnieje opis pod zdjęciem.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy zaskoczonych fanów. Niektórzy ostro krytykowali nowy look Zawadzkiej podkreślając, że koloryzacja dodaje jej lat.

10 lat starzej – pisze jeden z internautów.

Było naturalnie i dziewczęco, teraz niestety całkowite przeciwieństwo.... – wtóruje inna.

Nieeee w poprzedniej fryzurze 100x lepiej – pisze kolejna.

Jednak pomimo wielu negatywnych komentarzy nie zabrakło również słów zachwytu.

Ładnemu to we wszystkim ładnie – komentuje jedna z fanek.

Marcelina, wyglądasz obłędnie – dodaje inny.

Pojawiło się również wiele głosów nadziei, że Marcelina nie zrezygnowała ze swoich złotych pukli, a blond włosy to jedynie peruka.

Oby się okazało że to peruka, bo szczerze okropnie – pisze jedna z internautek.

Mam nadzieję, że to peruka – dodaje inna.

Również sama zainteresowana postanowiła rozwiać plotki i potwierdzić, że nordycki blond na jej głowie, to jedynie peruka.

Widzę teraz ze ludzie często komentują nawet nie widząc programu – napisała Marcelina Zawadzka. Temat podczas którego założyłam tę perukę to moda na peruki od Domańskiego, nie jest to fryzura ani kolor na stałe – dodała.

A co wy myślicie o tej metamorfozie. Myślicie, że Marcelina powinna na stałe zdecydować się na platynę?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lipca 2019, 04:14

Nasze propozycje