Poprzedni artykuł: Jak zrobić fale na włosach bez użycia ciepła? Następny artykuł: Jak nosić latem najmodniejszą fryzurę "messy hair" i... nie zniszczyć...

Marcelina Zawadzka zmieniła fryzurę. Fani: „jak J.Lo”

Marcelina Zawadzka pochwaliła się nową fryzurą, która w mgnieniu oka zachwyciła jej fanów. Dobra zmiana?

Marcelina Zawadzka uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem, stawiając to na odważne i drapieżne stylizacje, to znów na zwiewne, romantyczne kreacje, jednak względem fryzury do tej pory była bardzo zachowawcza. Zachwycająca dziewczęcym wdziękiem i złocistymi pasmami z zadziorną grzywką gwiazda TVP, zarówno na ściankach, jak i swoim instagramowym koncie dotychczas pozowała w prostych rozpuszczonych włosach, klasycznych hollywoodzkich falach, czy wysoko spiętymkucyku. Tym razem postanowiła jednak nieco zaszaleć i zdecydowała się na wiosenną metamorfozę.

Marcelina Zawadzka zmieniła fryzurę

Takiej metamorfozy po Marcelinie Zawadzkiej jej fani się nie spodziewali. Modelka pozostająca w domowej kwarantannie związanej z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, nie poszła w ślady innych celebrytek, jak Paulina Sykut-Jeżyna, Blanka Lipińska, Małgorzata Kożuchowska, czy Viola Nowasielska„Hotel Paradise” i nie została swoim własnym fryzjerem. Zamiast samodzielnie farbować i podcinać pasma, była Miss Polonia postanowiła je zapuścić. W efekcie, po charakterystycznej grzywce nie ma już śladu!

Nie trzeba było długo czekać na reakcję zachwyconych fanów, którzy zaczęli porównywać gwiazdę „Pytanie na śniadanie” do Jennifer Lopez.

Ma pani cudowne włosy – pisze jeden z fanów.

Wyglądasz zjawiskowo – dodaje inny.

Nasza polska J.Lo – pisze kolejna.

A co wy sądzicie o tym porównaniu? Marcelina rzeczywiście jest podobna do światowej sławy piosenkarki?

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:26

Nasze propozycje