Poprzedni artykuł: Lodowe pasemka latem? To hit koloryzacyjny! Następny artykuł: Już nie ombre! Teraz króluje koloryzacja 4D!

Matka prostuje włosy dwuletniej córce i chwali się zdjęciami na Instagramie. 'Co z tobą nie tak?'

Było już farbowanie włosów dwulatki, ale takiej stylizacji włosów u dziecka jeszcze nie widziałyśmy...

Zastanawiałyście się kiedyś, w jakim wieku można zacząć prostować włosy? Choć nie ma z góry ustalonej granicy, przyjęło się, że taka stylizacja raczej nie jest odpowiednia dla dzieci. Niektórym to jednak nie przeszkadza - ta kobieta nie waha się eksperymentować z fryzurą swojej dwuletniej córeczki.

Matka krytykowana za prostowanie włosów dwuletniej córce

Niektóre publikacje z miejsca stają się viralami - tak stało się w przypadku nagrania z pewną małą dziewczynką. Jej matka, niejaka Crystal Harden, jest bardzo aktywna na Instagramie, ale prawdopodobnie nie spodziewała się, że za sprawą jednego video znajdzie się w centrum zainteresowania tysięcy użytkowników. I jednocześnie stanie w ogniu krytyki. Co tak zdenerwowało internautów?

Poszło o filmik, na którym dwuletnia córka Crystal uśmiecha się do kamery, potrząsając bujną, starannie ułożoną fryzurą. Jak informuje podpis pod nagraniem, jej naturalnie kręcone włosy zostały dokładnie wyprostowane i wystylizowane. Choć mała wygląda uroczo, komentarze pod nagraniem są bardzo skrajne. Podczas gdy niektórzy zachwycają się urodą dziewczynki (porównując ją do "miniaturowej Mariah Carey"), inni nie zostawiają suchej nitki na jej matce - oskarżają ją o traktowanie dziecka jak lalki.

Niezależnie od kontrowersji, które wzbudza - a może właśnie dzięki nim - filmik z wystylizowaną dwulatką błyskawicznie obiegł media społecznościowe i kilka zagranicznych portali. Sama autorka nagrania w reakcji na krytykę usprawiedliwiała się, że wyprostowane włosy były "jednorazową zabawą" i wcale nie zamierza robić tego swojej córce na co dzień.

Choć kwestia potrzeby prostowania włosów (choćby dla zabawy) tak małemu dziecku z pewnością jest dyskusyjna, naszą uwagę w pierwszej kolejności zwraca sam charakter filmiku - potrząsająca zalotnie włosami dwulatka rzeczywiście wygląda niepokojąco dojrzale (zaryzykowałybyśmy określenie "stara maleńka"). Czy opublikowałybyśmy taki filmik z własnym dzieckiem? Raczej nie... A co wy sądzicie?

Zobacz też: Shakira nie jest już blondynką!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 00:36

Zobacz także

Nasze propozycje