Poprzedni artykuł: Po metamorfozie tej dziewczyny jej bliscy nie mogli powstrzymać łez...... Następny artykuł: Dziwne "wyzwanie" z Kanady... Efekt? Interesujące zdjęcia i... bardzo...

Co za historia! Mąż codzienne rano układa jej włosy. A to wszystko przez...

Fryzury, , tagi: włosy
Myślisz, że to scenariusz filmu romantycznego? Nic bardziej mylnego :). Ta historia wydarzyła się naprawdę!

Matt Fugate to znany stylista fryzur, który czesze gwiazdy na wielkie wydarzenia. Jego żona Laura Gammel też bardzo dużo pracuje. Nic dziwnego, że w ciągu dnia spędzają ze sobą naprawdę niewiele czasu. I właśnie z tego powodu narodził się ich genialny pomysł. Postanowili, że każdego dnia będą wstawać pół godziny wcześniej i te 30 minut spędzą wyłącznie ze sobą.

Ale to jeszcze nie wszystko.

Oprócz tego, że zdecydowaliśmy się na wcześniejsze wstawanie, Matt w tym czasie układa mi fryzurę. I to wszystko trwa od pierwszego dnia stycznia nowego roku. To miłe spędzać ze sobą każdy poranek – mówi Laura Gammel.

Mąż codziennie przepięknie czesze żonę! 

Jej mąż każdego ranka może puścić wodze fantazji i wymyślić taką fryzurę z jej włosów, jaka tylko przyjdzie mu na myśl. A jak mówi Matt Fuate – to bardzo odświeżające, kiedy nie musisz robić cały czas tego samego z włosami. Laura jest dla niego muzą, dlatego mąż kocha sprawiać jej przyjemność fryzurami i wywoływać uśmiech na twarzy.

Źródło: Refinery29.com

Czy to nie jest urocze? :) Historię odkryli dziennikarze zagranicznego serwisu urodowego - refinery29.com. To właśnie im Laura i Matt udostępnili większość uczesań. Zobaczcie tylko, jakie fryzury potrafi wyczarować dla swojej żony!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 15:41

Zobacz także

Nasze propozycje