Poprzedni artykuł: To najtańszy sposób na loki. Potrzebujesz tylko... pustej butelki Następny artykuł: Wystarczy 15 min, a twoje włosy będą wyglądały jak po wyjściu od fryzj...

Danuta Stenka zmieniła się nie do poznania. Po siwych włosach nie ma śladu!

Mowa oczywiście o metamorfozie na potrzeby roli w filmie "Planeta singli 2". Zobaczcie, jak teraz wygląda aktorka. Odmłodniała o kilka lat!

W pierwszej części filmu "Planeta singli" opowiadającej losy Wilka (Macieja Stuhra) jako uwielbianego przez miliony telewizyjnego showmana oraz zjawiskowo pięknej Ani (Agnieszki Więdłochy) ukrywającej swój seksapil nauczycielki muzyki, tych dwoje zawarło ze sobą nietypową umowę, dzięki której cała Polska dowiedziała się, czy prawdziwa miłość istnieje i gdzie (nie)należy jej szukać. Oprócz tych kluczowych ról uwagę przykuwała również mama głównej bohaterki, Krystyna, zamknięta w sobie i w czterech ścianach kobieta, która po śmierci męża zapomniała, jak to jest czerpać z życia radość. W jej rolę wcielała się Danuta Stenka. 

danuta Stenka planeta singli

Tej bohaterki nie mogło zabraknąć także w drugiej części tej kultowej już dzisiaj komedii romantycznej - "Planecie Singli 2", w której nadal pierwsze skrzypce gra związek Ani i Tomka, w którym następuje poważny kryzys. On wcale nie chce się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku, a na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej. Zatem co z mamą Krystyną? Ona z kolei przechodzi ogromną metamorfozę! 

Krystyna nagle zrywa się ze smyczy, na której sama siebie trzymała przez całe lata, a przerażona Ania próbuje nad tym za wszelką cenę zapanować. Tymczasem moja bohaterka otwiera się na tę zmianę. Nie wie, dokąd ją ona zaprowadzi, bo wszystko to się dzieje ku jej własnemu zaskoczeniu, zadziwieniu, lękowi... W „dwójce” Krystyna została potraktowana przez scenarzystów z lekkim przymrużeniem oka, pojawiły się w niej nowe, jasne barwy i szaleństwo, którego byśmy się po tej siedzącej w domu, oglądającej wyłącznie ulubione programy, z ustalonym, nienaruszalnym grafikiem na całe życie kobiecie nie spodziewali - o swojej roli opowiada Danuta Stenka. 

Zmiany odzwierciedlają się także w wizerunku gwiazdy. Zrezygnowała z krótkich, siwych włosów na rzecz tych sięgających po brodę i pomalowanych na odmładzający brąz z refleksami. Zamieniła też zachowawcze stylizacje na te bardziej podkreślające kobiecość i seksapil. Co sądzicie o tej metamorfozie? 

Danuta Stenka Planeta Singli 2

My nie możemy się napatrzeć na tę spektakularną zmianę, która sprawiła, że Danuta Stenka wygląda na kilkanaście lat mniej! Aby ją podziwiać, zapraszamy was także do kin! "Planeta Singli 2" trafia na ekrany już 9 listopada i jest w iście bożonarodzeniowej scenerii. 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 23:28

Zobacz także

Nasze propozycje