Poprzedni artykuł: Kinga Rusin zmieniła fryzurę! Fani porównują ją do Anny Przybylskiej Następny artykuł: TEST redakcji: włosy nie wypadają, są bardziej gęste, uniesione u nasa...

Przez pół roku nie czesała i nie myła włosów... Zobaczcie, jak wygląda po wizycie u fryzjera

Fryzury, , tagi: metamorfozy fryzur
Dla kogoś, kto zmaga się z depresją nawet tak prosta czynność, jak mycie i czesanie włosów może być wielką trudnością. Poznacie historię kobiety, która zmieniła się nie do poznania po wizycie u fryzjera.

Smutna, przybita dziewczyna szukała w drogerii kosmetyku, który pozwoliłby doprowadzić jej włosy do stanu sprzed depresji. Przez pół roku w ogóle nie wychodziła z domu... W tym czasie przestała o siebie dbać - jej włosy stały się matowe, zrobił się z nich wielki kołtun, były oblepione brudem oraz kurzem.

Zobacz także:Nie obcinała włosów przez 20 lat! Zobacz jak wygląda po wizycie u fryzjera

Stylistka, którą tam spotkała - Kate Langman – zaproponowała jej zmianę. Podjęła wyzwanie i wyczarowała na głowie kobiety prawdziwe dzieło. Tchnęła w jej włosy życie - kolorem dodała energii, a cięciem nadała kształt.

Zanim jednak doszło do tej metamorfozy, po drodze wydarzyła się jeszcze nieoczekiwana sytuacja. Kobieta umawiała się dwa razy na wizytę, ale niestety depresja nie pozwoliła jej wyjść z domu. Udało się dopiero za trzecim razem. Pojawiła się jak gdyby nigdy nic w salonie i poprosiła o pomoc. Powiedziała, że „po prostu chciałaby znowu być sobą”.

Aż trudno nam sobie wyobrazić, że cały proces mycia włosów, czesania, strzyżenia i dobierania koloru, tej biednej kobiety trwał osiem godzin.

Nie obchodziło mnie, jak długo zostanę po godzinach. Musiałam mieć pewność, że ta kobieta otrzyma odpowiednią pomoc. Chciała zachować możliwie najdłuższe włosy. Normalnie nie zgodziłabym się na to, ale postanowiłam spełnić jej prośbę. Chciałam, żeby wiedziała, że bardzo staram się, aby znowu poczuła się dobrze – napisała we wzruszającym wpisie Kate Langman.

Z polepionych i zniszczonych włosów stylistka wyczarowała pięknie ciemno brązowe fale z czerwonym ombre.

Kiedy powoli wykańczałyśmy już fryzurę, widziałam iskierki w oczach tej kobiety. Nawet delikatnie zaróżowiła się na twarzy z ekscytacji. Trudno było nie zauważyć, że ona po prostu znowu poczuła się sobą. Tego dnia naprawdę zmieniłam czyjeś życie i nigdy tego nie zapomnę. I jeżeli kiedykolwiek ten wpis do niej dotrze chciałabym, żeby wiedziała, że jest cudowną, miłą, kochającą i bardzo silną kobietą. Bardzo się cieszę i jestem też bardzo wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w tak ważnej dla niej zmianie – dodała Langman.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem samej metamorfozy, jak i tego, co napisała stylistka. To tylko dowód na to, że każdy z nas może mieć ogromny wpływ na czyjeś życie poprzez wykonywanie swojej pracy z pasją.

Wygraj profesjonalną sesję do magazynu i bony do Zalando.pl o wartości 500 zł!

Zdjęcie główne: Facebook

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 06:26

Zobacz także

Nasze propozycje