Poprzedni artykuł: Jak uzyskać najmodniejszy w 2019 roku kolor włosów? Triki zdradza fryz... Następny artykuł: Po tych kosmetykach włosy lśnią i rosną jak szalone. Teraz kupicie je...

Nowy rok, nowa ty! Te metamorfozy włosowe przekonają cię do zmiany fryzury

Fryzury, , tagi: odrosty, metamorfozy fryzur, okazje
Zatuszowanie odrostów to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy kontrast kolorystyczny jest dość duży. Ale ci fryzjerzy wyczarowali arcydzieła!

Styczeń to oczywiście czas postanowień (oby każda z was w nich wytrwała!), ale również wprowadzania w życie pewnych zmian. W tej kwestii dobrze jest zacząć od czegoś łatwego i przyjemnego. Jeżeli do tej pory odkładałyście wizytę u fryzjera, najwyższa pora chwycić za telefon i się umówić, a metamorfozy, które znalazłyśmy, skutecznie was do tego przekonają :). 

Polecamy:  Najmodniejsza fryzura na wiosnę 2019 r. jest bardzo kontrowersyjna. Będziecie chciały ją nosić?

Metamorfozy włosów z odrostami

Każdy, kto kiedykolwiek zmieniał kolor włosów wie, że odrost zaczyna się dość szybko pojawiać. Niestety nie ma innego skutecznego sposobu, jak ponownie zafarbowanie go. Problem pojawia się wtedy, kiedy kontrast między dwoma kolorami schodzi aż do połowy włosów - najlepiej widać to u brunetek, które postanowiły przefarbować się na blond. Wówczas zatuszowanie tego przestaje być już wyłącznie kwestią ponownego zamalowania. A biorąc pod uwagę fakt, że platyna jest w 2019 roku bardzo modna, częste wizyty u fryzjera będą w przypadku wielu kobiet nieuniknione. 

Dlatego po pierwsze radzimy dobierać nowy kolor włosów z rozwagą, a po drugie poprosić o sugestię fryzjera, u którego wykonujemy usługę farbowania. Jego wiedzą okaże się w tym przypadku nieoceniona, ponieważ będzie potrafił dopasować odcień pasm do koloru karnacji, oprawy oczu oraz ogólnej urody klientki. W naszej galerii możecie zobaczyć najbardziej spektakularne metamorfozy z odrostami. Pamiętajcie też o odpowiedniej codziennej pielęgnacji rozjaśnianych włosów, stosując np. Dessange, Blond Californien, odżywkę do włosów blond.

Zdjęcie główne: Instagram.com/harttofcolor

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 03:57

Zobacz także

Nasze propozycje