Poprzedni artykuł: Dramat Shakiry! Gwiazda traci włosy z powodu poważnej choroby! Następny artykuł: Te kosmetyki uratują nawet najbardziej zniszczone włosy!

Wielka metamorfoza Michaliny Manios! Uczestniczka Top Model jest nie do poznania

Pamiętacie Michalinę Manios z Top Model? Ta strzelista blondynka lubiła szokować zachowaniem i wyglądem. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

Ale zmiana! Finalistka drugiej edycji programu Top Model przeszła drastyczną metamorfozę. Michalina Manios wszystkim kojarzyła się z długimi nogami i krótkimi tlenionymi włosami. Jej kończyny nadal wzbudzają zazdrość swoją długością, ale fryzura "na chłopaka" to już przeszłość.

Zobacz także: Wizażanki oceniły najnowszy trend w pielęgnacji włosów. Poznaj wyniki testu!

Krótką fryzurkę Manios zamieniła na sięgającego ramion boba. Michalina ma też modną grzywkę. Inny jest również kolor włosów eks-modelki. Odrobinę tandetną platynę z widocznymi odrostami zastąpił szykowny ciemny blond. Autorem nowego looku Michaliny jest fryzjer Piotr Michalak. 

Zobacz także: Pamiętacie Luxurię Astaroth z teledysku Donatana? Przeszła drastyczną metamorfozę!

Ciekawe, czy "grzeczna" fryzura Manios to zapowiedź zmiany całego jej image'u. Przypomnijmy, że w Top Model Michalina wyznała, że jest hermafrodytą, nie unikała nagości, a na czerwonych dywanach przyjmowała prowokacyjne pozy. Może dzięki takiej przemianie jednak uda jej się zrobić karierę?

Zobacz także:Co za metamorfoza! Schudł 30 kilo i teraz wygląda jak… książę Disneya!

A wy co myślicie o metamorfozie Michaliny Manios?

Zdjęcia: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:44

Zobacz także

Nasze propozycje