Poprzedni artykuł: Konkurs! Weź udział i wygraj 1 z 50 zestawów wyjątkowych kosmetyków do... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek znowu eksperymentuje z fryzurą. Tym razem jednak za...

Wielka metamorfoza Michaliny Manios! Uczestniczka Top Model jest nie do poznania

Pamiętacie Michalinę Manios z Top Model? Ta strzelista blondynka lubiła szokować zachowaniem i wyglądem. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda!

Ale zmiana! Finalistka drugiej edycji programu Top Model przeszła drastyczną metamorfozę. Michalina Manios wszystkim kojarzyła się z długimi nogami i krótkimi tlenionymi włosami. Jej kończyny nadal wzbudzają zazdrość swoją długością, ale fryzura "na chłopaka" to już przeszłość.

Zobacz także: Wizażanki oceniły najnowszy trend w pielęgnacji włosów. Poznaj wyniki testu!

Krótką fryzurkę Manios zamieniła na sięgającego ramion boba. Michalina ma też modną grzywkę. Inny jest również kolor włosów eks-modelki. Odrobinę tandetną platynę z widocznymi odrostami w 2017 r. zastąpił szykowny ciemny blond. Autorem nowego looku Michaliny był fryzjer Piotr Michalak. 

Zobacz także: Pamiętacie Luxurię Astaroth z teledysku Donatana? Przeszła drastyczną metamorfozę!

Co ciekawe, modelka doskonale odnalazła się w ciemniejszym kolorze włosów, a ostatnio możemy ją oglądać nawet w jeszcze bardziej pogłębionym kolorze. Co myślicie o tej metamorfozie?

Zobacz także:Co za metamorfoza! Schudł 30 kilo i teraz wygląda jak… książę Disneya!

Zdjęcia: Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:51

Zobacz także

Nasze propozycje