Poprzedni artykuł: Automatyczne kręcenie loków? Testujemy nową lokówkę od Philips! Następny artykuł: Ten kosmetyk z supermarketu sprawi, że twoje włosy staną się miękkie,...

Mila Kunis obcięła długie włosy. Teraz nosi modnego boba

Fryzury, , tagi: fryzura na boba
Aktorka postawiła na tak krótką fryzurę, że aż trudno ją rozpoznać. To najmodniejsza długość włosów na jesień oraz zimę!

Mila Kunis to jedna z tych aktorek, po których nie spodziewałyśmy się tak drastycznej zmiany fryzury. Nigdy wcześniej nawet nie wyobrażałyśmy sobie jej w aż tak krótkich włosach. Zastanawiamy się tylko, czy to modne cięcie pasuje do jej nietuzinkowej urody?

Mila Kunis w modnym bobie

Mila Kunis już w czerwcu chwaliła się krótkim cięciem. Pozwoliła jednak swobodnie rosnąć włosom. Teraz zdecydowała się, że obetnie kosmyki jeszcze krócej

Na Instagramie Kristen Bell pojawiło się niedawno zdjęcie, na którym pozuje całkiem odmieniona z przyjaciółką - Milą Kunis. Obie zdecydowały się na odważne cięcie. Po ich długich włosach nie ma śladu. Ustąpiły miejsca bardzo krótkiemu, modnemu bobowi

Kristen Bell napisała pod zdjęciem, że to ich friendship haircut, co oznacza mniej więcej cięcie do pary. Znalazł się tam również hashtag #badmomsxmas. Nawiązuje on do filmu "A Bad Moms Christmas", w którym grają aktorki.

Zobacz także: Sci-fi bob istnieje i to wcale nie żart! Ta fryzura staje się coraz bardziej popularna

Kosmyki aktorek mają subtelną, falowaną strukturę, którą wystarczy podkreślić produktami do kręconych włosów. Wgniatanie kosmetyku we włosy pozwoli na osiągnięcie niemalże identycznego efektu, jak u Bell i Kunis. Piękne cięcie tej drugiej, to zasługa stylisty z Los Angeles, Renato Campora. Wykonał asymetryczną linię w stylu lat 60. Tylko zobaczcie, jak jej włosy pięknie się układają świeżo po wizycie w salonie!

Bob to jedna z najmodniejszych fryzur na jesień oraz zimę. Mimo że to cięcie jest jednym z najczęściej wybieranych od kilku lat, to jego rozkwit można było zaobserwować na minionych Fashion Weekach. A jak wiadomo światowej sławy Tygodnie Mody to maszyna, produkująca trendy.

Zobacz także: Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

W ciągu ostatnich kilku tygodni wiele gwiazd zdecydowało się właśnie na tę fryzurę. Blake Lively, Selena Gomez, a nawet Bella Hadid noszą krótko obcięte włosy. Wy również planujecie odważne cięcie? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/_mila_kunis__

Masz kręcone włosy? Wystylizujesz je tymi produktami:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 09:09

Zobacz także

Nasze propozycje