Poprzedni artykuł: Tak Marta Manowska wyglądała, zanim stała się sławna. Nie zawsze była... Następny artykuł: Najmodniejszą koloryzacją włosów tej jesieni będzie... flanela! Jak to...

"Glass hair" najmodniejszą fryzurą tego lata! Wyszczupla twarz, a lansuje ją m.in. Kim Kardashian

Gwiazdy już pokochały trend na "glass hair', czyli szklane włosy. Co o nim sądzicie?

Nie tak dawno pojawił się silny trend prosto z Korei, czyli "szklana skóra", która miała wyglądać jak najbardziej gładko i promiennie. Teraz tendencja przeniosła się na włosy. Według najnowszej mody mają one być jak tafla. 

Glass hair - o co chodzi w tym trendzie?

"Szklane" włosy to inaczej bob, który jest perfekcyjnie wygładzony. Jest to więc ostro zakończona fryzura pełna połysku, o jedwabiście gładkiej strukturze. Nic więc dziwnego, że ten trend zaczął królować w mediach społecznościowych. Jego nagła popularność to także zasługa gwiazd, które go noszą, m.in. Kim Kardashian, Jourdan Dunn, Olivia Culpo czy Lucy Hale.

Glass hair - jak wykonać taką fryzurę?

Przede wszystkim musimy mieć ścięte włosy na boba. Potem kluczowa jest pielęgnacja. Najlepiej stosować kosmetyki odżywiające włosy oraz nie możemy zapominać o ochronie ich przed ciepłem, ponieważ kolejnym krokiem dla wielu osób, które nie mają idealnie prostych włosów będzie użycie prostownicy lub szczotki i suszarki w celu ich wygładzenia.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak w tej fryzurze prezentują się gwiazdy. My jesteśmy na tak! To klasyczne uczesanie, które wygląda bardzo elegancko. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 23:00

Zobacz także

Nasze propozycje