Poprzedni artykuł: Już nie keratynowe prostowanie! Puszące się włosy pożegnacie dzięki...... Następny artykuł: Naomi Campbell pokazała, co ma pod peruką. Supermodelka łysieje

Najmodniejsza fryzura na wiosnę 2019 r. jest bardzo kontrowersyjna. Będziecie chciały ją nosić?

Projektanci jak zwykle dali nam do myślenia - tym razem co do modnej fryzury. Tej, którą zaproponowali na wiosnę 2019 trochę się boimy... ale też skrycie o niej marzymy.

Na jaką fryzurę zdecydować się w 2019 roku? Okazuje się, że najmodniejsza będzie ta zupełnie bezproblemowa do ułożenia. Choć w najbliższych miesiącach rządzić będzie naturalność, to jednak nie mamy tutaj na myśli uczesań, które wyglądają na niedbałe, jakbyśmy nic nie robiły z włosami. Mowa raczej o... bardzo krótkim cięciu. 

Polecamy:  Fryzjer zmienił je nie do poznania! Największe metamorfozy gwiazd 2018 r.

Modne fryzury na wiosnę 2019 - na jeżyka

Jak mogliśmy zaobserwować na wybiegach (m.in. u Marca Jacobsa czy House of Holland) w sezonie wiosna-lato 2019 będą rządzić krótkie włosy. Nie mamy jednak na myśli boba czy innego krótkiego cięcia, przy którym mimo wszystko musimy się martwić o układanie kosmyków. Projektanci lansują trend na włosy ścięte na przysłowiową zapałkę czy "jeżyka". Jedyny zabieg stylizacyjny, jakiego potrzebuje ta fryzura, to koloryzacja. Najmodniejsze są bowiem króciutkie włosy pokryte pastelowym odcieniem różu czy błękitu. Jeżeli jednak wolimy zostać przy swoim naturalnym kolorze, to również nie ma co do tego przeciwwskazań. 

Jak można zauważyć, na wybiegach, do koloru włosów dobierany jest również pastelowy makijaż. Mogą to być np. błękitne, różowe albo beżowe cienie do powiek i jedynie delikatnie zaznaczone rzęsy. Tak, w tym roku odchodzimy także od sztucznych rzęs, a te naturalne wzmacniamy np. laminowaniem

Efekt? Młodzieńcza, zadziorna fryzura. Jeżeli cięcie się wam podoba, ale boicie się pastelowej koloryzacji, to polecamy wam sięgnięcie po spraye koloryzujące, które utrzymują się na włosach jedynie przez kilka myć. 

Jak widzimy na zdjęciach, do tego typu fryzury i minimalistycznego makijażu doskonale pasuje ciężka, zdobna biżuteria. Odważyłybyście się na taki look?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 04:38

Zobacz także

Nasze propozycje