Poprzedni artykuł: Na co dzień je pijesz, a powinnaś... używać na włosy! Sprawdź, jak dzi... Następny artykuł: Kinga Rusin nie wstydzi się siwych włosów! Musicie zobaczyć te zdjęcia

Fryzura boy cut powraca! Była modna w latach 90., ale teraz zachwyca jeszcze bardziej!

Fryzury, , tagi: krótka fryzura
Jego projekty zachwycają wiele kobiet. Jednak podczas ostatniego pokazu mody, to raczej włosy modelek zwracały największą uwagę. Wygląda na to, że wczesne lata 90. zaczynają nas doganiać i wracamy do najmodniejszej fryzury tamtej dekady.

A chodzi o fryzurę boy cut, która pojawiła się na minionym pokazie Alexandra Wanga z kolekcjami na jesień 2017. I mimo że już sama nazwa wskazuje na typowo chłopięce cięcie, to wbrew pozorom może się prezentować naprawdę kobieco.

Zdjęcie: AP/EAST NEWS oraz PIXELFORMULA / SIPA/SIPA/EAST NEWS

Pasuje szczególnie tym paniom, które mają raczej szczupłą twarz. Taka krótka fryzura dodatkowo podkreśli ich rysy. Kilka ostrych ruchów nożyczkami może również całkowicie zmienić jej proporcje. Wystarczy tylko zrobić grzywkę. Włosy można dość mocno wyciąć po bokach lub wyrównać je do jednej długości. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

Zobacz także:Na punkcie tych fryzur oszaleje każda kobieta i... każdy mężczyzna :). To właśnie te uczesania będą królowały wiosną

Modelką, która zrobiła największe wrażenie na wybiegu, była Catherine McNeil. Z jej długich włosów zostało tak naprawdę niewiele, ale tą drastyczną zmianę odebrano niezwykle pozytywnie.

@catmcneil. Cut by @guidopalau, makeup by @diane.kendal for @narsissist. #WANGF17 #NYFW

Film zamieszczony przez użytkownika ALEXANDER WANG (@alexanderwangny)

Ciemny kolor włosów oraz mocno podkreślone oko stworzyły duet idealny. Elegancka stylizacja stanie się bardziej zadziorna. Drapieżna fryzura w połączeniu z klasyczną marynarką i białą koszulą to coś, co same chętnie na sobie przetestujemy.

A w naszej galerii możesz zobaczyć jak wygląda cięcie boy cut. Być może ty również zdecydujesz się na tak odważną zmianę?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:12

Zobacz także

Nasze propozycje