Poprzedni artykuł: Sprawdź, za co Wizażanki pokochały pierwszą mleczną kolekcję do włosów... Następny artykuł: To najmodniejsze krótkie cięcie sezonu - gwiazdy oszalały na punkcie t...

Ta fryzura z lat 90. wraca! Ale uwaga - nie każda z nas powinna ją nosić. Dlaczego?

Fryzury, , tagi: grzywka
Jak układać włosy, aby podkreślić rysy twarzy? Wystarczy zaledwie jeden sprytny ruch.

Znowu wracają lata 90., które w tym 2017 roku przeżywają prawdziwy renesans. Tym razem to sposób czesania tamtej dekady wysuwa się na pierwszy plan i wygląda na to, że wiele miłośniczek włosów już nosi tę fryzurę.

Przedziałek na środku

Najmodniejsza fryzura na nadchodzące miesiące, to zdecydowanie krótko obcięte włosy (najlepiej na boba) w połączeniu z przedziałkiem na środku oraz falami. Co prawda przedziałek na środku najlepiej pasuje do owalnej twarzy, ale z powodzeniem mogą go nosić również miłośniczki tej w kształcie trójkąta.

Włosów w ten sposób nie powinny układać kobiety o kwadratowym kształcie twarzy oraz te z wysokim czołem. Należy pamiętać, że pionowa (choć falowana) linia włosów, wydłuży również nos.

Zobacz także:Lodowe pasemka latem? To hit w koloryzacji!

Zachodzące na twarz pasma skutecznie zakryją wydatne policzki lub ostrą linię żuchwy. Złagodzisz tym samym rysy. Uważaj jednak! Przy nieodpowiedniej długości włosów takie zaczesanie włosów raczej podkreśli okrągłą twarz, a nie wysmukli. 

Największe gwiazdy Hollywood już podłapały ten trend i nie mogą się z nim rozstać.

Zdjęcie: Instagram; Instagram; Instagram

A jeśli jesteś ciekawa, jak jeszcze inaczej możesz czesać się z przedziałkiem na środku, zajrzyj do naszej galerii.

Inspiracje z minionych dekad

Prym w przywracaniu trendów wiodą niepodzielnie lata 90. Ale moda wcześniej dekad była równie ciekawa i z nią też od czasu do czasu romansujemy. Tak było w przypadku bardot bang z lat 60., ale i niebotycznie długich doczepów rodem z lat 70., kiedy to piosenki Cher rozpalały publiczność do czerwoności.

Zmysłową grzywkę jak u Briggite Bardot (stąd też nazwa)uwielbia obecnie między innymi Chloe Moretz. Natomiast włosy do ziemi uwielbia chociażby Kim Kardashian, która niestroni od drastycznych eksperymentów z fryzurą.

Zdjęcie: Instagram; Ons.pl

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. Dzięki temu będziesz mogła sprawdzić na właśnej skórze możliwości wybranego produktu. A kiedy już to zrobisz, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz kosmetyki, jakich użyłaś do wykonania makijażu, fryzury, czy manicure.

Zdjęcie główne: Pinterest

Tymi produktami wystulizujesz perfekcyjne fale:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 11:58

Zobacz także

Nasze propozycje