Poprzedni artykuł: "Glass hair" najmodniejszą fryzurą tego lata! Wyszczupla twarz, a lans... Następny artykuł: Największy koszmar panny młodej? Na tydzień przed ślubem jej włosy zab...

Najmodniejszą koloryzacją włosów tej jesieni będzie... flanela! Jak to wygląda?

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Czy Flannel Hair zapanuje na głowach kobiet w nadchodzącym sezonie? Te kolory sprawią, że będziecie chciały wtulić się w ciepły sweter.

Być może wiele z was nie chce myśleć o tym, że lato już niebawem odejdzie w zapomnienie, ale nic na to nie poradzimy. Koloryści już prześcigają się w lansowaniu fryzjerskich trendów na jesień. Wiosną i latem rządziły koloryzacje pod wdzięcznymi nazwami mlecznej drogi, czy przybrudzonego różu. Co ma szansę je zastąpić już za miesiąc czy dwa? Okazuje się, że w najbliższych tygodniach będzie królował trend na "flanelowe włosy".

Flanelowe włosy - jak wygląda ta koloryzacja?

Włosy w kolorze flaneli to połączenie spalonej miedzi, koloru kasztanowego, barwy grzanego wina i innych odcieni czerwieni. Ta mieszanka barw przypomina flanelowy materiał, z którego często są szyte koszule, po które sięgamy podczas chłodów. I choć nadal nie nosimy ciepłych koszul, już teraz możemy sobie pozwolić na odrobinę jesieni na głowie.

Co więcej, flanelowa koloryzacja pasuje do większości karnacji i idealnie współgra z opalenizną. Jest doskonała także dla kobiet, które chcą zrezygnować z żółtych tonów, które pojawiły się na włosach. 

Pamiętajcie jednak, że tego typu koloryzacja wymaga potem odpowiedniej pielęgnacji. Należy przede wszystkim unikać nadmiernej ekspozycji na słońce oraz stosować kosmetyki do włosów z filtrami. Zaraz po koloryzacji lepiej też unikać basenów. Trzeba także włączyć odżywiająco-regenerujące odżywki do pielęgnacji.

Czy już myślicie o zmianie koloru włosów z okazji zbliżającej się jesieni?:)

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 23:07

Zobacz także

Nasze propozycje