Poprzedni artykuł: Spalone włosy – jak je uratować? Następny artykuł: W Hebe przeceniono maski Garnier Hair Food! Tak tanio jeszcze nie było

Modne fryzury: side swept bangs, czyli grzywka wyszczuplająca twarz

Fryzury,
,
, tagi: modne fryzury, grzywka
Modna fryzura lat 70. i 90. wraca do łask. Side swept bangs, czyli grzywka na bok wysmukla twarz, pasuje do każdego kształtu twarzy i rodzaju włosów. Od lat wybierają ją największe gwiazdy i modelki jak Emma Stone, czy Bella Hadid.

Już nie courtain bangs, a side swept bangs? Modna fryzura w 2020 roku ponownie wróciła do trendów dzięki Belli Hadid. Side swept bangs to nic innego jak popularna od lat grzywka na bok. Niezaprzeczalnie, będzie hitem tegorocznego lata.

Zobacz także: Jak samodzielnie obciąć grzywkę na prosto, a jak na bok?

Na czym polega fryzura side swept bangs?

Side swept bangs jest cięciem, w którym grzywka opada wyłącznie po jednej stronie czoła, będąc jakby zmieciona na bok. Ten typ stylizacji grzywki nie należy do ciężkich fryzur. Ma nadać włosom lekkości i jednocześnie sprawić wrażenie zwiększenia ich objętości. Żeby stworzyć jej idealną wersję należy jednak zrezygnować z przedziałka na środku głowy. Tak poprowadzona linia zaburza symetrię i psuje efekt.

Side swept bangs to grzywka, która jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, którym nie do twarzy z ciężką grzywką opadającą na całe czoło, ciętą na prosto, a które chcą dodać swojej fryzurze charakteru. Tego typu modne cięcie można uznać za kompromis. Idealnie sprawdzi się również latem, pozwalając naszej skórze na czole na swobodne oddychanie, zapobiegając i ograniczając również pojawianie się wyprysków w tym obszarze

Zobacz także: Modne fryzury - bun lift to ekspresowe upięcie, które daje efekt liftingu twarzy

Modne fryzury: side swept bangs, czyli grzywka wyszczuplająca twarz

Źródło: Pinterest

Komu pasuje modna fryzura side swept bangs?

Ogromną zaletą modnej fryzury side swept bangs jej ponadczasowość i uniwersalność. Grzywka na bok pasuje do każdego rodzaju twarzy, łagodząc rysy przy jej kwadratowym kształcie i wysmuklając twarz posiadaczkom owalnej buzi. Ścinając grzywkę w ten sposób nie musimy martwić się również o jej dostosowanie się do struktury i długości naszych włosów. Side swept bangs doskonale prezentuje się na długich i krótkich włosach, zwłaszcza fryzurze bob (zarówno a line bob, czy power bob), stylizacjach utrzymanych w stylu messy, czy lekkich falach. Nawet jeśli fryzura i sama grzywka wygląda niedbale, dodaje jej to stylu.

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 lipca 2020, 01:21

Nasze propozycje