Poprzedni artykuł: Mila Kunis oszpeciła się nową fryzurą. Ten kolor i kolorowe końce nie... Następny artykuł: Prezenterki tej "śniadaniówki" mają obowiązek farbowania siwych włosów

Modna koloryzacja włosów - antyczny blond

Ta nowa koloryzacja jest śliczna i niezwykle twarzowa! Zobacz, jak wygląda i jak ją wykonać.

Kiedy zaczyna się nowy sezon pragniemy odmiany. Kupujemy nowe ciepłe ubrania na jesień albo obiecujemy sobie zmianę jakichś nawyków. Coraz chętniej myślimy także o odświeżeniu koloru włosów. Szczególnie, jeśli chodzi o włosy blond - często chcemy, aby stały się nieco chłodniejsze po lecie i słońcu, które rozjaśnia i nadaje złotych refleksów. Odpowiedzią na tę potrzebę jest nowa koloryzacja w odcieniu antycznego blondu. Jak wygląda i jak ją wykonać?

Zobacz także: Po dirty blond przychodzi czas na dirty brunette

Koloryzacja na jesień 2019 - antyczny blond 

Antyczny blond daje wrażenie jasnego blondu w szampańskim odcieniu. W rzeczywistości to mix jasnych i ciemnych oraz ciepłych i zimnych pasm włosów, które w efekcie wydają się bardzo jasne oraz pełne objętości. Docelowy odcień jest beżowy, ale z nutą złota. Dużo bardziej elegancki, niż popielaty blond, a jednak dość chłodny.

Skąd w nazwie tej koloryzacji odniesienie do antyku? Aby uzyskać jak najlepszy efekt, należy rozjaśnić pojedyncze drobne pasma do bardzo jasnego, nieco żółtego blondu. Podobny jest on do tego, które nosiły na swoich głowach antyczne boginie. 

Przy koloryzacji włosów na antyczny blond ważny jest kolor wyjściowy. Jeśli nie są wystarczająco jasne, trzeba będzie je rozjaśnić za pomocą techniki drobnego baleyage'u. Następnie bardzo ważne jest nadanie beżowego odcienia z nutą szarości i złota jednocześnie. Naszym zdaniem to zadanie dla specjalisty. W domowych warunkach za pomocą fioletowych i srebrnych płukanek do włosów będzie to trudne do uzyskania.

Kolor ten będzie doskonały dla wszystkich naturalnych blondynek o neutralnej lub lekko różowej karnacji. Dodatkowo niesamowicie podkreśli kolor jasnych, niebieskich oczu! 

Jeśli więc wybierasz się na wizytę do fryzjera, koniecznie pokaż mu zdjęcia antycznego blondu z naszej galerii!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2019, 20:53

Nasze propozycje