Poprzedni artykuł: Bez podcinania, bez rozdwojonych końcówek... Dziewczyny na całym świec... Następny artykuł: Doda zrezygnowała z blondu i postawiła na pasemka! Fani porównują ją d...

Idealna na randkę, spotkanie ze znajomymi i do pracy. Uczesanie "mohawk braid" to hit nachodzącego sezonu

Fryzury, , tagi: kok fryzura, warkocz
W 2017 roku będzie królowała przede wszystkim naturalność, a nie fantazyjne upięcia. Dlatego lekkie fale, loki i luźne warkocze to fryzury, których nie zabraknie w nadchodzącym sezonie. Ale wśród nich jest jeden, niekwestionowany król.

Chodzi o mohawk braid top knot. To połączenie romantyzmu i dziewczęcości, które coraz częściej wkradają się do naszych stylizacji. Chcemy wyglądać lekko, ale jednocześnie zmysłowo. W stylizacjach nieustannie poszukujemy niewymuszonej elegancji. 

A mohawk braid top knot to idealna fryzura na co dzień, do pracy, na spotkanie ze znajomymi, czy też kolację z ukochanym. Jest bardzo uniwersalna i wygodna. Dobrze wygląda zarówno w połączeniu z jeansami, jak i sukienką. Można ją zrobić na długich oraz krótkich włosach. Wykonanie tej fryzury zawiera się w kilku bardzo prostych krokach.

  • Najpierw, zaczynając od skroni, musisz wyraźnie oddzielić pasmo włosów na około głowy. Pozostałe możesz chwilowo związać w luźnego kucyka tuż nad karkiem.
  • Teraz na środku zacznij zaplatać francuskiego warkocza.
  • Kiedy dojdziesz do czubka głowy, zwiąż resztę włosów w kucyka lub małego koczka.
  • Pozostałe kosmyki rozczesz i rozpuść luźno. Możesz użyć teksturyzującego kosmetyku, aby nadać włosom delikatnego skrętu.

A w naszej galerii znajdziesz kilka włosowych inspiracji z fryzury mohawk braid top knot.

Zobacz także: Najmodniejsze fryzury 2017 roku dla facetów

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lutego 2019, 13:01

Zobacz także

Nasze propozycje