Poprzedni artykuł: Szampon w kostce Isana z Rossmanna - czy warto go kupić? Następny artykuł: Trzy maski do włosów z Instagrama, które kupisz na wyprzedaży w Super-...

Monika z „Love Island” ścięła włosy na chłopaka! Fani: „wyglądasz na 10 lat więcej"

Monika Kozakiewicz z „Love Island” już nie jest długowłosą blondynką. W krótkich włosach i nowym kolorze jest nie do poznania.

Monika Kozakiewicz zdobyła popularność dzięki kontrowersyjnemu show Polsatu „Love Island”, gdzie wraz z innymi uczestnikami walczyła o znalezienie prawdziwej miłości. Monika zasłynęła w programie jako pewna siebie, przebojowa i zawsze uśmiechnięta blond piękność, która zachwyciła widzów nie tylko idealnym ciałem, ale też zawsze pełnymi blasku długimi włosami. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie gwiazdy Polsatu zelektryzowało jej fanów. W krótkich włosach i nowym kolorze Monika Kozakiewicz jest teraz nie do poznania.

Nowa fryzura Moniki z „Love Island”

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym koncie Moniki Kozakiewicz zawrzało. Wszystko przez spektakularną metamorfozę blond piękności. Próżno teraz szukać u niej długich, lśniących pasm, które pamiętamy z polsatowskiego show „Love Island”. Zamiast tego mamy chłopczycę w najmodniejszym w ostatnich miesiącach cięciu pixie cut. Również kolor włosów Moniki drastycznie się zmienił. Ciepły miodowy blond zastąpiły chłodne odcienie szarości.

Jak się okazuje, nowy look Moniki nie wszystkim się spodobał, a wielu internautów zarzuca jej, że nowa fryzura w kolorze ash blonde hair” dodała jej lat.

Staro – pisze jedna z internautek.

Postarzyło o 20 lat – dodaje kolejna.

Też jestem na nie. Krótkie dodają Ci lat. I ten kolor też niekorzystny – dodaje kolejna.

Zobacz także: Paweł z "Love Island" każe Monice powiększyć piersi

Jednak pomimo wielu negatywnych komentarzy, przeważały te pozytywne, zachwalające odwagę Moniki i podkreślające, że w nowej fryzurze dziewczyna wygląda rewelacyjnie.

Ładnemu we wszystkim ładnie – pisze jedna z fanek.

Tobie i bez włosów będzie cudownie… - dodaje kolejna.

Piękna buźka to w każdej fryzurce cudownie – pisze inna.

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Wielu internautów zadawało sobie również pytanie, czy Monika poszła w ślady Mariny i Julii Wieniawy, a krótkie platynowe włosy z odcieniami szarości, to jedynie peruka.

Mam nadzieję, że to jest tylko peruka – pisze zatroskana fanka.

Kolor piękny, ale wyglądasz na 10 lat więcej, ale mam przeczucie, że to peruka – wtóruje kolejna.

Monia, mam nadzieję że to tylko peruka, pięknie Ci w tych krótkich ale żal takich długich włosów ścinać – komentuje inna.

Jak na razie Monika nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła, jakoby jej nowa fryzura była peruką. A co wy sądzicie o jej metamorfozie? Dobra zmiana?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 stycznia 2020, 10:41

Nasze propozycje