Poprzedni artykuł: Nowa fryzura Anny Lewandowskiej. Aż trudno ją poznać! Następny artykuł: "Upuszczony kok" to nowy trend na Instagramie. Spróbujecie?

Musicie to zobaczyć! Dziewczyna z Instagrama farbuje włosy w kolorach... znanych dzieł sztuki

Farbowanie włosów nie zna granic! Udowadnia to Ursula, która inspiruje się największymi artystami w dziejach sztuki i ich pracami. Który "obraz" lubicie najbardziej?

Włosy we wszystkich kolorach tęczy, to najbardziej rozchwytywany trend na Instagramie. Jedna z użytkowniczek serwisu - Ursula Goff - zasypuje swoich fanów kolorystycznymi wariacjami. Pokazuje nie tylko spektakularne metamorfozy włosowe, ale wykazuje też przy tym sporo kreatywności. Niektóre jej pomysły są inspirowane słynnymi obrazami, znanych na całym świecie malarzy.

Musimy przyznać, że to nie lada wyzwanie wyczarować coś tak efektownego. Przeniesienie kreski malarskiej na włosy, wcale nie jest takie łatwe. Zajmuje wiele czasu i wymaga sporego nakładu pracy. "Krzyk" Edvarda Muncha czy też "Starry Night" Vincenta van Gogha  to tylko niektóre z jej inspiracji. W galerii zdjęć Ursuli można znaleźć aż 1500 zdjęć. 

Ursula Goff zaznaczała w opisach fotografii, że jej prace są hołdem dla sztuki. Sama maluje i rysuje od kiedy skończyła 5 lat. Kiedyś wpadła na pomysł, żeby po prostu przemalować swoje włosy na kolor farb i kredek, których używa. Pisze, że używa tych samych technik do farbowania kosmyków, co do malowania płótna.

Zdjęcia: Instagram.com/uggoff

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 03:24

Zobacz także

Nasze propozycje