Poprzedni artykuł: Tatuaż na... włosach! Jak to możliwe? Następny artykuł: Fani zachwyceni nową fryzurą Dody! Czy to zmiana na stałe?

Nie możesz się zdecydować, na jaki kolor pomalować włosy? Znamy ciekawą sztuczkę

Fryzury,
,
, tagi: farbowanie włosów, koloryzacja włosów
Aż chce się powiedzieć "no przecież to logiczne" i "dlaczego ja tego wcześniej nie zrobiłam?".

Blond, czy brąz? A może bardziej odważne kolory, jak róż albo niebieski? Pewna Australijka znalazła na to proste rozwiązanie. Otóż ona również nie mogła się zdecydować na konkretny kolor włosów. Jak wiadomo, ostatnio zalewa nas wręcz fala nowych trendów w koloryzacji. Który zatem wybrać? Rozwiązanie jest prostsze niż się wydaje i zapewne wiele z Was uśmiecha się na myśl, że może by tak sobie pomalować głowę po połowie, ale pewnie większość zaraz dochodzi do wniosku, że to czyste szaleństwo. Otóż wcale nie! 

Zobaczcie także:  Ukrywasz je pod włosami? Błąd! Zobacz, jakie ozdoby można zrobić z wsuwek

Młoda kobieta z Gold Coast poszła do salonu i poprosiła, aby jej włosy pomalowano po połowie. Warto zaznaczyć, że nosi przedziałek na środku i to właśnie on wyznaczał granice koloryzacji.

Czy rezultat był komiczny? Może niektórych bawić ze względu na dobór kolorów - różowego i niebieskiego, ale poza tym jej trik jest dość imponujący, ponieważ kiedy odpowiednio zaczesze włosy, nabierają jednolitego koloru - jednego z dwóch przez nią wybranych.

Zobaczcie GIF, który to prezentuje.

Pomysł wydaje się być banalnie prosty i w zasadzie wiele z nas mogło na niego wpaść, ale zapewne się bało wcielić go w życie. Dzięki tej Australijce możemy zobaczyć, że takie rozwiązanie naprawdę ma sens, jednak jest potrzebna odpowiednia fryzura. 

Odważyłybyście się na takie rozwiązanie? 

Zobaczcie także:  Krótki bob na długich włosach?

Foto: Pinterest/ pin/138345019781408889/

Kosmetyki do włosów farbowanych:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 21:15

Zobacz także

Nasze propozycje