Poprzedni artykuł: 5 najgorętszych fryzur sezonu Następny artykuł: Mistrzyni balejażu tworzy portrety na włosach

Najgorętsze fryzury 2016 roku: bob

Bob to jedna z klasycznych fryzur, która nigdy nie wychodzi z mody. Przekonujemy się o tym regularnie, oglądając zdjęcia z czerwonego dywanu. Tak się bowiem składa, że krótkie włosy preferują nawet gwiazdy z pierwszych stron gazet, które najwidoczniej zdążyły się znudzić eleganckimi hollywoodzkimi falami.

Przycięte równo włosy, o czym regularnie przekonuje się chociażby Anna Wintour, wymagają częstych wizyt u fryzjera. Na szczęście dzisiaj bob niejedno ma imię. Można, wzorem Kristen Dunst postawić na gładkie cięcie i przedziałek po boku, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć np. przykład z Mirandy Kerr i zdecydować się na podkręcone włosy sięgające zaledwie do podstawy szyi.

Te z was, które boją się drastycznego cięcia, mają do wyboru także fryzurę lob (ang. length bob, czyli wydłużony bob). Włosy sięgające niemalże do ramion, jak u Emilii Clarke, Kristen Stewart czy Lucy Hale, dodają twarzy świeżości i lekkości.

Klasyczny, gładki bob, jaki przed laty mógł budzić nasz sprzeciw, dzisiaj może posłużyć każdym włosom: prostym, kręconym, ciemnym i pofarbowanym na platynowy blond. Uzupełnieniem takiej fryzury może być grzywka, np. do połowy czoła, w jakiej na Met Gali pokazała się Michelle Williams.

Wybrałyśmy dla was kilka propozycji z czerwonego dywanu, które gwiazdy zaprezentowały w ostatnim czasie. Jeśli planujecie wizytę u fryzjera, zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobacz także: Celebrytki w pixie cut. Pomysł na krótką fryzurę na wesele

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 07:45

Zobacz także

Nasze propozycje