Poprzedni artykuł: Niestraszna im czapka, deszcz i śnieg… Te fryzury przetrwają każdą pog... Następny artykuł: Krótki bob na... długich włosach! Nie wierzysz? Zobacz, jak łatwo osią...

Fryzjer płakał, jak obcinał… To najgorsze fryzury, jakie widziałyśmy!

Fryzury, , tagi: fryzjer, wpadki urodowe
Udając się do stylisty fryzur liczymy na to, że wyjdziemy z salonu zrobione na bóstwo. Nierzadko okazuje się jednak, że z efektu wcale nie jesteśmy zadowolone, a nasze włosy w niczym nie przypominają wymarzonej fryzury.

Nieudane strzyżenie to coś, czego obawiamy się za każdym razem, kiedy odwiedzamy nowy salon fryzjerski. Pseudoprofesjonaliści potrafią wywołać mikrozawał serca u każdej kobiety. Jesteśmy zdania, że nożyczki w dłoniach niektórych stylistów fryzur potrafią wywołać więcej szkody niż pożytku.

Nie tylko fatalnie podcięte końcówki, źle naniesiony kolor i niepoprawnie wykonana fryzura sprawią, że wybiegniesz z salonu z płaczem. Twoje włosy mogą znaleźć się w niebezpieczeństwie również wtedy, gdy postanowisz je przedłużyć. Z doczepkami i klejem nie ma żartu

Kiedy oglądamy te zdjęcia nie da się przestać śmiać. Jesteśmy jednak pewne, że kobiety, którym zrobiono TO na włosach, wcale nie patrzyły w lustro z uśmiechem na twarzy. W naszej galerii znajdziecie największe koszmarki fryzjerskie.  

Zobacz także: Najgorszy makijaż permanentny

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 16:16

Zobacz także

Nasze propozycje