Poprzedni artykuł: Anna Lewandowska zmieniła fryzurę! Duża zmiana? Następny artykuł: Kolejna przemiana Rihanny - w takim wydaniu jeszcze jej nie widziałyśm...

Must have na lato - to najlepsze kosmetyki chroniące końcówki włosów przed rozdwajaniem!

Nie chcesz wrócić z wakacji z sianem na głowie? Te kosmetyki pozwolą zabezpieczyć je przed rozdwajaniem!

Rozdwajające się końcówki włosów to popularny problem, który u wielu osób nasila się w okresie letnim. Wysokie temperatury, kąpiele w słonej wodzie i w basenie, a często także brak odpowiedniej pielęgnacji podczas wyjazdów skutkują osłabieniem włosów, które zaczynają się łamać i rozwarstwiać. Warto temu przeciwdziałać!

Cego używać na rozdwajające się końcówki?

Z wakacji przywozimy nie tylko opaleniznę - niestety częstą "pamiątką" jest też przysłowiowe "siano" na głowie. Powyjazdowa wizyta u fryzjera często kończy się przymusową utratą ładnych kilku centymetrów, co szczególnie boli te z nas, które starają się zapuszczać włosy. Z rozdwojonymi końcówkami rzeczywiście niewiele można zrobić - obcięcie jest najrozsądniejszym wyjściem. Z tego wniosek, że trzeba dołożyć starań, by powstrzymać ten proces.

Skutecznym rozwiązaniem, oprócz systematycznej pielęgnacji przy pomocy odpowiednich odżywek i masek, jest korzystanie ze specjalnych produktów przeznaczonych do zabezpieczania wrażliwych końcówek włosów. Drogeryjne półki uginają się pod nawałem olejków, serum i kremów - które z nich wybrać? Postanowiłyśmy ułatwić wam zadanie i wybrałyśmy sześć produktów z różnych półek cenowych, które w naszej opinii zasługują na szczególną uwagę.

Zajrzyjcie do galerii i sprawdźcie nasze typy kosmetyków, które pozwolą ochronić włosy przed rozdwajaniem!

Zobacz też: Takiego blondu jeszcze nie było! Włosy w odcieniu butterscotch nosi już Gigi Hadid

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego:

Polecamy też wysoko oceniane maski do włosów z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 16:28

Zobacz także

Nasze propozycje