Poprzedni artykuł: Roxy Gąska zmieniła kolor włosów! Już nie chce być platynową blondynką... Następny artykuł: Zamiast zwykłego strzyżenia - kaligraficzne cięcie. Ta metoda gwarantu...

Te maski uratują twoje włosy. Wybieramy najlepsze z najlepszych!

Żadna maska nie spełniła do tej pory twoich oczekiwań? Z okazji 18. urodzin Wizaz.pl wybrałyśmy najlepsze z najlepszych ostatnich lat. Nie tylko świetnie działają, ale i cudownie pachną.

Poszukiwania idealnej maski do włosów mogą trochę potrwać. Sama musiałam przetestować ich całkiem sporo, aby wreszcie odkryć kilka takich, które stosuję zamiennie. Są moimi kosmetykami wszech czasów, bez których nie wyobrażam sobie pielęgnacji włosów.

Maski do włosów, które naprawdę działają

Największe rozczarowanie przeżywam wtedy, kiedy maska nie robi zupełnie nic z moimi włosami. A ponieważ na głowie mam burzę loków, natychmiast widzę różnicę w sposobie, w jaki się układają. Jeśli jestem niezadowolona, to znak, że powinnam przekazać produkt dalej w dobre ręce. Oddaję go również wtedy, gdy jakimś cudem moje sprężynki nagle zaczynają falować, zamiast się kręcić. 

Ale żadna z tych rzeczy nie wydarzyła się, od kiedy stosuję maski, które możecie znaleźć w galerii. Mają też doskonałe oceny w bazie KWC, a Wizażanki nie zamieniłyby ich na nic innego.

Jest wśród nich wasz ulubieniec? :)

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Wypóbuj także hity KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2019, 03:21

Zobacz także

Nasze propozycje