Poprzedni artykuł: Szokująca metamorfoza Dawida Wolińskiego! Projektant pokazał nową fryz... Następny artykuł: Kylie Jenner pokazała swoje prawdziwe włosy! Zdradziła też szokujący s...

Magiczny szampon na porost włosów, który w ciągu tygodnia przyspiesza ich wzrost

Fryzury, , tagi: wypadanie włosów
Nie żadna terapia ani serum - to ten szampon i ta odżywka do włosów sprawiają, że włosy zaczynają rosnąć w ekspresowym tempie.

Wolnorosnące włosy oraz problemy z ich nadmiernym wypadaniem to największa zmora nie tylko kobiet, ale też mężczyzn. Każdy z nas zaczyna chyba delikatnie panikować, kiedy na głowie pojawiają się pierwsze prześwity, a podczas kąpieli zbieramy z wanny coraz więcej włosów. Wyhodowanie ich na nowo to nie lada wyzwanie, a niektóre dostępne specyfiki wcale nie działają tak, jak obiecuje producent.

Patrząc jednak na zdjęcia przed i po użyciu szamponu i odżywki Watermans Grow Me jesteśmy gotowe stwierdzić, że właśnie odkryłyśmy antidotum na wypadające i wolnorosnące włosy!

Jak zapuścić włosy?

Popularność szamponu i odżywki Watermans Grow Me na Amazonie jest wręcz niebywała. Liczba pięciogwiazdkowych recenzji jest zaskakująca, ale prawdziwa - to już ponad 400 takich wpisów. Jak pisze producent, te kosmetyki sprawdzą się szczególnie do bardzo wypadających włosów, bo zaczną stymulować ich wzrost przez co bardzo szybko staną się również grube. Wystarczy 1-2 tygodnie regularnego stosowania, co nie jest trudne, aby móc cieszyć się znaczącą poprawą. 

Na kilku zdjęciach wyraźnie widać, że miejsca ze sporymi prześwitami zaczęły pokrywać nowe włoski i dość szybko urosły. Jedna z recenzujących kobiet przyznały, że jej włosy zaczęły się dosłownie kruszyć po tym, jak je przedłużyła. Zabieg nie wpłynął pozytywnie na naturalne pasma, więc te w ramach buntu po prostu wychodziły garściami. Ktoś inny wyznał, że zmagał się z wypadaniem włosów, a było to spowodowane stresem. Lekarstwem były oczywiście odżywka i szampon Watermans Grow Me. 

Jedyną przeszkodą może być tutaj oczywiście cena... Zestaw składający się z szamponu i odżywki kosztuje 25 funtów, co w przybliżeniu daje aż 121 zł. Patrząc jednak na te spektakularne efekty, jesteśmy skłonne zainwestować takie pieniądze. Zastanawiamy się jednak, jaki jest skład obu tych produktów skoro zapewniają tak szybką poprawę

Zdjęcie główne: Instagram.com/watermanshair

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 11:22

Nasze propozycje