Poprzedni artykuł: Nieoczekiwane/mniej znane przyczyny wypadania włosów Następny artykuł: Celebrytki w pixie cut. Pomysł na krótką fryzurę na wesele

Najpiękniejsze fryzury ślubne - inspiracje z pokazów

Fryzury, , tagi: ślub, fryzury ślubne
Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami. Dla nadal niezdecydowanych panien młodych w kwestii wyboru fryzury prezentujemy kilka propozycji prosto z wybiegów. Jakie uczesania proponują projektanci mody ślubnej?

Po zestawieniu najpiękniejszych sukien ślubnych z Tygodnia Mody Ślubnej w Nowym Jorku, tym razem przyglądamy się z bliska fryzurom, które pojawiły się na wybiegach. Oto kilka dominujących trendów w uczesaniach ślubnych na najbliższy rok.

Opaski i kwiaty we włosach

Główny wniosek, który natychmiast nasuwa się po przejrzeniu fryzur ślubnych, jakie pojawiły się na Tygodniu Mody Ślubnej jest prosty – to nie fryzura jest najważniejsza, a to jaki ozdobami została urozmaicona.

Do bardzo prostych, naturalnych uczesań dobierano romantyczne opaski czy też ozdoby tworzone z kwiatów, które dodają uroku i dziewczęcości każdej kobiecie. Często na wybiegach pojawiały się także ślubne toczki, biżuteryjne spinki oraz bardzo bogato zdobione welony, które właściwie całkowicie przysłaniały fryzury modelek.

Pełne objętości kucyki

Oprócz romantycznych loków często pojawiającą się na wybiegach fryzurą były kucyki. Mowa tu jednak nie o tych kojarzonych z leniwym wyjściem na miasto, a o eleganckim upięciu z uniesionymi pasmami u nasady.  Kucyki najczęściej pojawiały się w zestawieniu z sukniami eksponującymi plecy bądź odkrywającymi ramiona.

Eleganckie fale

Na wybiegach nie zabrakło także klasycznych, eleganckich loków, które doskonale pasują do każdej sukni o prostym, ponadczasowym fasonie. Modne będą zarówno retro fale w stylu lat 50., jak i te bardziej nowoczesne, a więc bardzo swobodne, lekko podkręcone pasma. Te drugie to przejaw coraz bardziej cenionej w trendach ślubnych naturalności i prostoty, a zarazem niechęci do przesady i sztuczności.

Czytaj też: Suknie ślubne na przestrzeni dekad. Jak zmieniały się trendy?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 12:45

Zobacz także

Nasze propozycje