Poprzedni artykuł: 10 sposobów na pełne objętości włosy Następny artykuł: Złoty przedziałek na włosach? To coś więcej niż tylko ozdoba!

Wiemy, jaka była najpopularniejsza fryzura w 2016 roku! Będziecie zaskoczone!

Fryzury, , tagi: warkocz, długie włosy
Half bun, długie, proste włosy, a może romantyczne fale? My już wiemy, jak najczęściej czesały się dziewczyny w tym roku!

Warkocze dawniej najczęściej były noszone przez małe dziewczynki, które chciały poskromić swoje długie włosy, aby te nie przeszkadzały im w trakcie zabawy;).
Obecnie ta fryzura cieszy się coraz większą popularnością. Jest bowiem doskonała m.in. do formalnego stroju, jak również do stylizacji na przyjacielkie spotkania.

Jak się okazuje, w 2016 roku kobiety pokochały warkocze fishtail, które są jednocześnie eleganckie i niezobowiązujące. W internecie szukały najczęściej, jak wykonać właśnie takie upięcie. 

Nic zatem dziwnego, że Pinterest i YouTube zalała fala tutoriali, które przybliżają, jak taką fryzurę zrobić. W rzeczywistości nie jest to wcale takie trudne, szczególnie dla osób, które już mają doświadczenie w pleceniu warkoczy, chociażby podstawowych, jednak nie da się ukryć, że aby fishtail wyszedł idealnie, potrzebna jest wprawa. 

Z tym warkoczem można także eksperymentować. Nie jest powiedziane, że musi być równo na środku z tyłu głowy. Może być on także np. na boku. 

Zobaczcie krótki tutorial, jak wykonać podstawową wersję fishtail. W naszej galerii z kolei znajdziecie rysunkowe instrukcje z Pinteresta. 

Zobaczcie także:  Warkocz w kształcie korony, czyli najbardziej romantyczna fryzura na świecie!

Foto: Pinterest/pin/246290673351753543/479492691558929911/

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 maja 2019, 08:30

Zobacz także

Nasze propozycje