Poprzedni artykuł: Najmodniejsza fryzura na wiosnę 2019 r. jest bardzo kontrowersyjna. Bę... Następny artykuł: Jak uzyskać najmodniejszy w 2019 roku kolor włosów? Triki zdradza fryz...

Naomi Campbell pokazała, co ma pod peruką. Supermodelka łysieje

Naomi Campbell zdobyła się na odwagę i pokazała, co ma pod peruką. Krążące od dawna plotki potwierdziły się. Jedna z najsłynniejszych modelek świata łysieje.

Naomi Campbell opublikowała na Instagramie zaskakującego selfika. Na zdjęciu widać słynną modelkę – wyjątkowo! – bez peruki. Piękna Brytyjka ma na głowie warkoczyki zaplecione z bardzo rzadkich włosów. Między warkoczykami widać duże prześwity skóry. Gwiazda ewidentnie łysieje! Krążące od lat plotki o dramatycznym stanie włosów czarnoskórej piękności ostatecznie potwierdziły się.

Zobacz także: Popularna blogerka pokazała, jak goli sobie przerzedzone włosy. Traciła je przez doczepy!

Piękna modelka od lat traci włosy

Do tej pory Naomi Campbell skrzętnie ukrywała fakt, że łysieje. Piękna Brytyjka ma pokaźną kolekcję peruk i wyćwiczoną przez lata umiejętność prezentowania się światu od swojej najlepszej strony. Jednak już lata temu nieliczne niekorzystne zdjęcia Naomi i kilka fotek wykonanych przez paparazzich wzbudziły uzasadnione wątpliwości, co do autentyczności idealnej, połyskującej grzywy modelki. Już 27 lat temu w teledysku Michaela Jacksona widać było, że z włosami 29-letniej wtedy Naomi dzieje się coś dziwnego – na skroniach były one wyraźnie przerzedzone

Fot.: Instagram

Po latach Naomi Campbell zdecydowała się pokazać, jak tak naprawdę wygląda jej głowa. Możliwe, że ta potrzeba autentyczności była związana z planowaną przez modelkę charytatywną wyprawą do Kenii. Tak czy inaczej, fani Campbell zareagowali na jej odważnego selfika bardzo pozytywnie, chwaląc urodę Naomi i podpowiadając najróżniejsze domowe sposoby na porost włosów (np. olejek rycynowy).

Fot.: Instagram

Zobacz także: Ten produkt uratował jej włosy. W ciągu 6 tygodniu pozbyła się prześwitów na główie!

Na nas zdjęcie, które opublikowała top modelka zrobiło spore wrażenie. Może dzięki jej odwadze kobiece łysienie przestanie być tematem tabu?

A wy co myślicie o selfiku łysiejącej Naomi Campbell?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 04:29

Zobacz także

Nasze propozycje