Poprzedni artykuł: "Upuszczony kok" to nowy trend na Instagramie. Spróbujecie? Następny artykuł: Hit z wybiegu - podwójne kłosy w nowej odsłonie!

Natalia Kukulska już tak nie wygląda! Artystka ma nową fryzurę. Pasuje jej?

Ostatnio wciąż "obserwujemy" ciążowy brzuszek Natalii Kukulskiej. Ale nie tym razem! Artystka zachwyciła nas nową fryzurą. Zobaczcie koniecznie!

Natalia Kukulska już zadebiutowała jako jurorka w show Dwójki "The Voice of Poland". Nowe wyzwanie sprawiło, że jej fani mogą na bieżąco podglądać stylizacje oraz fryzury wokalistki. A te przeważnie są naprawdę wyjątkowe.

Podczas nagrywania najnowszego odcinka z przesłuchań w ciemno, Kukulska jak zwykle zachwycała wyglądem. Ciąża bardzo jej służy! Miała na sobie zwiewną, ale wzorzystą sukienkę z szerokimi, białymi rękawami. A to niezwykle silny trend, który Polki pokochały latem. Projekt sukienki należy do Violi Śpiechowicz. Do tego założyła białe, płaskie buty na grubej podeszwie ze złotym czubkiem. Świetnie sprawdziłyby się również w duecie z cygaretkami.

Ale… To wcale nie stylizacja i rosnący brzuszek wokalistki zwróciły naszą uwagę. Natalia Kukulska postanowiła wrócić do grzywki. Taki look prezentowała już w 2015 roku, ale również dużo wcześniej, bo w 2008 roku.

Co myślicie o nowej fryzurze gwiazdy? Jeśli chcecie sobie przypomnieć, jak wyglądała wcześniej - polecamy naszą galerię. Natalia to prawdziwa królowa "włosowych" metamorfoz!

Natalia Kukulska w nowej fryzurze
Natalia Kukulska w nowej fryzurze

Zdjęcia: Ons.pl, instagram.com/natalia.kukulska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 07:23

Zobacz także

Nasze propozycje