Poprzedni artykuł: Dżemowa koloryzacja włosów podbija Instagram! Wygląda baaardzo apetycz... Następny artykuł: Anna Lewandowska w platynowym blondzie! Tak, to naprawdę ona :)

Natalia Szroeder zrobiła sobie grzywkę! Taką samą ma Dakota Johnson!

Czy grzywka pasuje do Natalii Szroeder? To subtelna zmiana, a sprawiła, że wokalistka wygląda zupełnie inaczej.

Natalia Szroeder zaszalała z fryzurą! To kolejna z gwiazd, która na koniec roku postanowiła poeksperymentować z wyglądem. Największym zaskoczeniem była metamorfoza Roberta Lewandowskiego, który ciemne włosy przefarbował na siwy blond. Natalia Szroeder postawiła na bardzo modną grzywkę.

Natalia Szroeder w grzywce

Na punkcie grzywki curtain bang oszalały najbardziej znane gwiazdy Hollywood - chociażby Dakota Johnson czy Jennifer Lopez. Nic dziwnego, że skusiła się na nią również Natalia Szroeder. Kolor włosów pozostał ten sam - nadal są brązowe z miedzianymi odcieniami. Ich długość również się nie zmieniła.

Ale to nowa grzywka zupełnie odmieniła młodą wokalistkę.

Nie da się ukryć, że Natalia Szroeder lubi eksperymentować z włosami. Rzadko jednak decyduje się na odważne cięcie i częściej sięga po peruki, które w kilka chwil potrafią zmienić ją nie do poznania. W Halloween zaskoczyła wszystkich fryzurą w stylu afro. Tym razem jednak okazało się, że doczepiła sobie grzywkę. Uroku dodała jej również czerwona bandana, którą przewiązała włosy.

To taka grzywka, ze rano możesz ją mieć, a wieczorem juz nie musisz. Albo wieczorem możesz, a rano nie musisz. Albo możesz przed południem, a po południu juz nie. No rożne konfiguracje. Polecam - napisała Szroeder w opisie zdjęcia na Instagramie.

Mimo że Szroeder wygląda w takiej fryzurze świetnie, zmiana jest prawdopodobnie chwilowa. Większość fanów była pozytywnie zaskoczona tą minimetamorfozą. Ale pojawili się również tacy, którym wokalistka o wiele bardziej podobała się w poprzednim wydaniu. Co pisali fani w komentarzach?

- Świetna przemiana i charakteryzacja, ale wolę Cię oglądać naturalną. Jesteś ładną, młodą kobietą, więc te wszystkie zmiany są nie potrzebne.

- Boże, jaka Ty jesteś naturalnie piękna, Natalio!

- Kochana, tobie we wszystkim ładnie.

- Ooo pasuje ci, nawet bardzo!

A waszym zdaniem, w której fryzurze Natalia wygląda korzystniej? :)

Zdjęcie: Instagram; Instagram; Instagram

Według nas w każdej fryzurze jest jej do twarzy! :)

Lśniące i zdrowe włosy upięte w śliczną fryzurę! Zobacz oferty na suszarki do kupienia na stronie RTVEUROAGD wyprzedaże.

Zdjęcie główne: Instagram.com/natalia_szroeder

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 kwietnia 2020, 22:00

Nasze propozycje