Poprzedni artykuł: Jak wygląda 100 warstw lakieru do włosów? Efekt końcowy przeraża! Następny artykuł: Domowa odżywka, która sprawi, że na twoich włosach zagoszczą piękne fa...

Natasza Urbańska jest nie do poznania - zobaczcie zaskakującą metamorfozę gwiazdy!

Artystka zdecydowała się na zmianę fryzury - jak teraz wygląda?

Natasza Urbańska przeszła prawdziwą metamorfozę! Na wczorajszej imprezie Flesz Fashion Night artystka zaprezentowała się w nowej fryzurze, która sprawiła, że w pierwszej chwili... trudno było ją rozpoznać!

Nowa fryzura Nataszy Urbańskiej

Impreza magazynu Flesz przyciągnęła liczne gwiazdy, a Natasza była jedną z tych kobiet, które tego wieczoru naprawdę zaskoczyły. Wszystko za sprawą nowego wizerunku piosenkarki. Gwiazda, która w ostatnich miesiącach przyzwyczaiła nas do średniej długości włosów w odcieniu ciemnego blondu, teraz zdecydowała się je podciąć i wyraźnie rozjaśnić. Złocista opalenizna Nataszy tylko spotęgowała efekt - same zobaczcie:

Tego wieczoru artystka postawiła na asymetryczną spódnicę, którą zestawiła z luźną bordową koszulą, pod którą założyła prosty, czarny top. Całość uzupełniła delikatna biżuteria i złote szpilki. Natasza zdecydowała się też na delikatny, rozświetlający makijaż, który w połączeniu z nową fryzurą dodał jej młodzieńczej świeżości i blasku.

Dla porównania, jeszcze kilka dni temu podczas Balu TVN-u Natasza wyglądała zupełnie inaczej:

Co sądzicie o metamorfozie gwiazdy? Czy nowy look jest dla niej korzystny?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak zmieniała się Natasza!

Zobacz też: Żegnamy fale - powraca wielki trend z lat 60-tych!

Dołącz do Klubu Recenzentki i jako pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 stycznia 2020, 13:34

Nasze propozycje