Poprzedni artykuł: Zaczaruj włosy... światłem! Te koloryzacje odświeżą fryzurę i odejmą c... Następny artykuł: Marzy ci się grzywka? Teraz sama możesz ją sobie zrobić!

Natasza Urbańska już tak nie wygląda! Postawiła na najmodniejszą koloryzację tego sezonu

Fryzury, , tagi: Natasza Urbańska
Natasza Urbańska obcięła i przefarbowała włosy! W tej długości i kolorze wygląda zdecydowanie lepiej.

Na Instagramie Nataszy Urbańskiej pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w zupełnie nowej fryzurze. Metamorfozą postanowiła się pochwalić, będąc jeszcze w salonie fryzjerskim. W opisie do fotografii napisała, że „chyba jednak wiosna idzie” :). Nic dziwnego, że również ona zdecydowała się na zmianę wizerunku. Ostatnio między innymi Kinga Rusin postanowiła odświeżyć fryzurę

7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Naszym zdaniem jest to zmiana zdecydowanie na plus. Blond, na który postawiła Natasza zdecydowanie lepiej do niej pasuje.

Nietrudno jednak zauważyć, że kolor nie został jednolicie nałożony na całą długość włosów. Widać chociażby delikatnie przeciągnięty odrost, który w tym roku będzie wyjątkowo modny. Pozwala nie tylko na wydłużenie czasu między wizytami u stylisty fryzur, ale również na swobodne przejście chociażby do koloryzacji typu ombre lub po pewnym całkowite zrezygnowanie z farbowania i pozostanie przy naturalnym kolorze.

Wcześniej włosy Nataszy Urbańskiej sięgały za ramiona niemal do łopatek. Teraz zostały wyraźnie skrócone i mocno wycieniowane na końcach. Poza tym poprzedni wyjątkowo ciemny kolor sprawiał, że wyglądała dość poważnie. Nawet delikatne refleksy niestety nie zniwelowały tego wrażenia.

Co myślicie o zmianie Nataszy Urbańskiej? Wy też planujecie wiosenną rewolucję włosową? :)

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 15:41

Zobacz także

Nasze propozycje