Poprzedni artykuł: Po miesiącu używania tego szamponu włosy rosną jak szalone! Następny artykuł: Owocowy raj na włosach. Mango hair podbijają Instagram

Natasza Urbańska przefarbowała włosy! Takiego koloru się nie spodziewałyśmy

Natasza Urbańska znowu zaskoczyła fanów nowym kolorem włosów. I to jakim! 40-letnia piosenkarka zdecydowanie odjęła sobie lat!

We wrześniu Natasza Urbańska przeszła jedną z najbardziej spektakularnych przemian. Zrezygnowała z brązowych włosów na rzecz blondu. Po kilkunastu tygodniach postanowiła zmienić fryzurę na bardziej młodzieżową . Zdecydowała się na różowo-pomarańczone końcówki, które w połączeniu z rozjaśnianymi pasmami stworzyły efekt gradientu.

Jak teraz wygląda gwiazda?

Zdjęcie: Ons.pl

Natasza Urbańska w różowych włosach

Prawdę mówiąc, nie spodziewałyśmy się, że Natasza Urbańska kiedykolwiek zdecyduje się na taki kolor. Chociaż z drugiej strony włosy w odcieniu różowego złota, przełamanego nutą pomarańczu były modne już dokładnie rok temu. Mimo upływu czasu trend wcale nie stracił na popularności. Jest wręcz odwrotnie - rozkwit mogłyśmy obserwować szczególnie latem, kiedy to na rynku pojawiło się wiele produktów do tymczasowej koloryzacji.

Zobacz także: Po miesiącu używania tego szamponu włosy rosną jak szalone

Odświeżony look bardzo pasuje do Nataszy Urbańskiej. Tym bardziej, że zdecydowała się znacznie pocieniować niektóre pasma. Krótsze włosy można zauważyć przede wszystkim z przodu przy twarzy. Tworzą one niezwykle modną grzywkę curtain bang, która układa się w kształcie zasłony.

Nam Natasza Urbańska przypomina po metamorfozie polską blogerkę modową, Julię Kuczyńską, znaną jako Maffashion. A wy jak myślicie? :)

Zdjęcie: Ons.pl; Instagram

Może i obie mają zbliżony do siebie kolor włosów, ale naszym zdaniem Natasza w ogóle nie przypomina Julii:).

Zdjęcie główne: Instagram.com/nataszaofficial

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:26

Zobacz także

Nasze propozycje