Poprzedni artykuł: Pantene Pro-V, czyli 3-minutowy cud! Poznaj wyniki testu Wizażanek Następny artykuł: Prostujesz włosy? Dzięki temu produktowi za 8 zł zapomnisz o spalonych...

Tak pięknych koloryzacji dawno nie widziałyśmy - bronde ani pagenta nie mogą się z nimi równać!

Jesteś znudzona popularnymi koloryzacjami? Ta fryzjerka potrafi wyczarować cuda na włosach - nie sposób przejść obok nich obojętnie!

Szukasz wyjątkowej koloryzacji na dobry początek nowego roku? Styliści co i rusz lansują nowe trendy, ale Ursula Goff zostawia ich za sobą daleko w tyle. Fryzjerka z Kansas przemienia włosy swoich klientek w prawdziwe dzieła sztuki, czerpiąc inspiracje z malarstwa, filmu albo... prosto z natury.

Koloryzacje inspirowane naturą

W ubiegłym roku podziwiałyśmy wiele oryginalnych koloryzacji - pagenta, gingerbread latte, bronde... Mogłybyśmy wymieniać przez dłuższą chwilę, a prawdopodobnie i tak o czymś byśmy zapomniały. Jednak wszystkie te odcienie "bledną" w obliczu tego, co za pomocą farb do włosów jest w stanie wyczarować Ursula - jej profil na Instagramie śledzi już ponad 100 tysięcy osób. I w ogóle nas to nie dziwi.

Zobacz też: Sekret błyszczących włosów Kate Middleton - wiemy, jakich kosmetyków używa księżna

fot. Instagram @uggoff

Amerykańska stylistka fryzur specjalizuje się w wymyślnych koloryzacjach, które nawiązują przede wszystkim do natury - kwiatów, drzew, zjawisk atmosferycznych... Ale nie tylko. Chciałybyście mieć włosy w kolorze różowego wina? A może chętnie widziałybyście na nich odbicie gwiaździstej nocy? Dla Ursuli to żaden problem - przeglądając jej prace, z każdym kolejnym zdjęciem szerzej otwieramy oczy. Jej talent i wyobraźnia wydają się nieograniczone - jesteśmy przekonane, że obok tych fryzur nikt nie przejdzie obojętnie.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wyglądają koloryzacje inspirowane naturą w wykonaniu Ursuli - to prawdziwa kopalnia inspiracji!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2019, 15:09

Nasze propozycje