Poprzedni artykuł: Przegląd kosmetyków przyspieszających suszenie włosów Następny artykuł: „Nie myję włosów szamponem!” – czy to naprawdę działa?

Nivea Color Care&Protect - intensywny kolor włosów farbowanych

Kobiety nie muszą już wybierać pomiędzy intensywnym kolorem a dobrą kondycją włosów farbowanych. Nowa linia do pielęgnacji i stylizacji Nivea Color Care&Protect z Kompleksem Color Oil dba o właściwą pielęgnację i odżywienie włosów po koloryzacji, pomagając utrzymać kolor 2 razy dłużej!
NIVEA Color Care&Protect

Farbując włosy, nie musimy już zatem wybierać pomiędzy ich kolorem a dobrą kondycją. Z nową linią NIVEA Color Care&Protect możemy cieszyć się jednocześnie kolorem pełnym blasku i pięknymi, odpowiednio odżywionymi włosami. Kompleks Color Oil z drogocennym olejkiem z orzechów makadamia, płynna keratyna oraz filtry chroniące przed promieniowaniem UV zawarte w nowych kosmetykach pomogą zatroszczyć się kompleksowo o właściwe wzmocnienie, odżywienie i ochronę włosów farbowanych przed działaniem czynników zewnętrznych, w tym promieni słonecznych.

W skład kolekcji NIVEA Color Care&Protect wchodzą:

Szampon NIVEA Color Care&Protect (cena - 8,99zł/250ml; 11,99zł/400ml)

Dba nie tylko o oczyszczenie włosów, ale wspiera także ich odżywienie, pomagając zachować włosom zdrowy wygląd i blask. Jego innowacyjna formuła zawiera Kompleks Color Oil z olejkiem z orzechów makadamia, filtry chroniące przed promieniowaniem UV i płynną keratynę.

Odżywka NIVEA Color Care&Protect (cena - 8,99zł/200ml)

Intensywnie odżywia włosy podczas codziennego mycia. Zawiera Kompleks Color Oil z olejkiem z orzechów makadamia, filtry chroniące przed promieniowaniem UV i płynną keratynę. Ułatwia rozczesywanie i chroni kolor przed wypłukaniem dwa razy dłużej. Dba o głębokie nawilżenie włosów, pozostawiając je miękkie i gładkie.

Pianka i lakier NIVEA Color Care&Protect (cena - 12,49zł/150ml, 12,49zł/250ml)

Nowa pianka i lakier także pomagają chronić kolor i dba o kondycję włosów farbowanych. Zawierają filtry chroniące przed promieniowaniem UV oraz olejek z orzechów makadamia, dlatego zatroszczą się nie tylko o 24-godzinne utrwalenie fryzury, ale także o dodatkową ochronę koloru przed czynnikami zewnętrznymi - gorącą stylizacją oraz promieniowaniem słonecznym.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 lipca 2020, 22:22

Nasze propozycje