Poprzedni artykuł: Jak wygląda przedłużanie włosów metodą kanapkową? Następny artykuł: Gosia Andrzejewicz zmieniła fryzurę! Obcięła włosy i zmieniła ich kolo...

Agnieszka Sienkiewicz zmieniła fryzurę. Fani: "I masz znów 18 lat"

Nowa fryzura Agnieszki Sienkiewicz to kwintesencja najważniejszych trendów włosowych. Takie cięcie odejmuje również lat!

Agnieszka Sienkiewicz pierwszy raz od dawna zmieniła fryzurę. Mimo że lubi eksperymentować z ostrym cięciem, od jakiegoś czasu zapuszczała włosy i wreszcie zdecydowała się okiełznać rosnące swobodnie pasma. Jak teraz wygląda?

Nowa fryzura Agnieszki Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz należy do skromnych osób, które żyją z daleka od medialnych sensacji i w dodatku mają do siebie dystans. Nawet o fakcie, że spodziewa się drugiego dziecka poinformowała dopiero wtedy, gdy jej brzuszek był naprawdę widoczny. Gwiazda "Przyjaciółek" wzbudza sympatię również dlatego, że dzieli się z fanami życiem prywatnym na Instagramie. Nie robi tego jednak w ostentacyjny sposób. Być może szczęśliwy rodzinny obraz stał się jej receptą na sukces?

Skoro zdaje relacje z wszelkich przełomowych dla niej sytuacji w życiu, nie mogło na jej Instagramie zabraknąć również zdjęcia z ostatniej metamorfozy włosów

Nowa fryzura Agnieszki Sienkiewicz to kwintesencja kobiecości i dziewczęcości w jednym. Grzywka, a zwłaszcza taka postrzępiona, zawsze dodaje uroku, a ciemny kolor to wszystko równoważy. Jeśli miałybyśmy odpowiedzieć na pytanie, jaka fryzura odejmuje lat, bez wahania wskazałybyśmy właśnie tę, którą zafundowała sobie aktorka.

Fani oczywiście nie szczędzą jej ciepłych słów i komplementów:

- I masz znów 18 lat.

- Ależ ładnie i dziewczęco.

- Jeszcze młodziej, pięknie Pani wygląda.

A wam podoba się nowa fryzura Agnieszki Sienkiewicz? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 listopada 2019, 01:15

Nasze propozycje